Ilustračné.
Ilustračné. (Autor: archív)
TASR|12. sep 2017 o 19:36

V hokejovej Tipsport Lige odohrali vložený zápas.

PIEŠŤANY. V utorňajšom vloženom predohrávanom zápase hokejovej Tipsport Ligy podľahla slovenská 20-ka na ZŠ v Piešťanoch HK Poprad 2:5.

Mladíci pritom zásluhou Viliama Čacha viedli po prvej tretine 1:0, a keď sa v druhej časti presadil Sebastián Šmída, "dvadsiatka" vyhrávala už 2:0.

Vzápätí však hostia odpovedali gólmi Michaela Vandasa, Aleša Ježeka a "expresný" obrat v priebehu 159 sekúnd dokonal Daniel Brejčák.

V záverečnom dejstve sa presadili iba hráči Popradu.

Najprv Matej Paločko upravil na priebežných 4:2 a o necelé tri minúty uzavrel skóre zápasu jeho brat Matúš.

HK Orange 20 - HK Poprad 2:5 (1:0, 1:3, 0:2)

Góly: 9. Čacho (Švarc), 31. Šmída (Marcinek, Smolka) - 34. Vandas (Lichanec, MCDowell), 36. Ježek (Matej Paločko), 36. Brejčák (Svitana, Mlynarovič), 47. Matej Paločko (Brejčák, Bondra), 50. Matúš Paločko (Matej Paločko, Bondra).

Rozhodovali: Štefik, Stano - Synek, M. Orolín,

vylúčení: 8:4, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0,