Výprava Centralistov u našich severných susedov.
Výprava Centralistov u našich severných susedov. (Autor: ik)
Sportnet|22. nov 2017 o 00:00

V meste Prudnik sa uskutočnila medzinárodná súťaž v karate.

POPRAD. V sobotu 11. novembra sa v poľskom meste Prudnik uskutočnila medzinárodná súťaž karate s názvom Puchar Gór Opawskich.

V konkurencii vyše 300 pretekárov z Poľska, Maďarska, Ukrajiny, Českej republiky a Slovenska si Central karate klub Poprad vybojoval tri bronzové medaily.

V súťažnej disciplíne kata Centralistom chýbalo trošku športového šťastia, keďže v súbojoch o tretie miesto so svojimi súpermi prehrali iba o bod. A to Alexandra Janíková, Marek Tropp, Lea Kucová a Matej Šuna.

Viac sa Centralistom darilo v športovom zápase kumite, kde si Alexandra Janíková vybojovala v kategórii kumite dievčat 12 až 13 rokov do 40 kg 3. miesto. Marek Tropp si vybojoval taktiež 3. miesto v kategórii 7-ročných open. A poslednú bronzovú priečku obsadil Adam Sedmák v kategórii kumite chlapci nad 40 kg.