Po nádielke sa otriasli. Spišiaci si pripísali štvrtú jarnú výhru

V 63. minúte Hagara (uprostred vzadu) strelou pod brvno poistil tri body pre Spišiakov. (Autor: Jope)
Jozef Petruška|21. apr 2019 o 15:05

Nechápem, čo sa s nami deje, znie z tábora Šarišských Michalian.

SP. NOVÁ VES. Po krutej sedemgólovej prehre na úvod jari s Košicami, ani v druhom jarnom zápase po sebe futbalisti Spišskej Novej Vsi doma neprehrali a ťahajú sériu štyroch víťazstiev.

Hoci treťoligový súboj so Šarišskými Michaľanmi zo začiatku pripomínal okresnú súťaž, nakoniec odchádzali domáci fanúšikovia na veľkonočné sviatky maximálne spokojní po výhre 2:0.

Nepochopiteľná jar

Do polhodiny diváci a obidve lavičky len nechápavo krútili hlavami.

Taký slabý futbal sa na spišskonovoveskom trávniku už dlho nehral.

Hráči oboch tímov sa predbiehali, kto nepresnejšie prihrá. Hostia zo Šariša tak v prvom polčase založili najmenej päť útočných akcií pre domácich.

Až v závere polčasu domácich rozhýbal po pravej strane s chuťou hrajúci Kavulič, ktorý navyše pridal aj presný zásah.

Na prekvapenie, hostia mali prevahu nielen v prvom, ale aj na začiatku druhého polčasu. V koncovke a zakončení útokov prepadli na celej čiare.

Domov»Sportnet na východe»Po nádielke sa otriasli. Spišiaci si pripísali štvrtú jarnú výhru