Belejčák si takúto prehru nepamätá. Na mladíkov sa nechce vyhovárať

Aj keď na snímke má k lopte najbližšie Popradčan Oliver Luterán, v zápase dominovala Banská Bystrica. (Autor: fkpoprad.sk)
Róbert Andrejov|21. jún 2020 o 15:20

Druholigový líder v Poprade vyučoval.

POPRAD. V sobotu podvečer odohrali popradskí futbalisti prvé a zároveň posledné domáce stretnutie v jarnej časti druhej ligy. Najradšej by však naň čím skôr zabudli. Líder tabuľky z Banskej Bystrice im pripravil zdrvujúcu prehru, keď pod Tatrami zaknihoval hladký triumf 7:0.

Vymaľované bolo už do prestávky, „vojaci“ spod Urpína nastrieľali v prvom polčase domácim štyri góly, po zmene strán zveľadili svoje vedenie o ďalšie tri presné zásahy.

„Nepamätám si, či som počas svojej trénerskej kariéry s mužmi niekedy zaknihoval takú vysokú prehru na vlastnom trávniku. Naisto však viem povedať, že v Poprade sa mi to stalo prvýkrát,“ skonštatoval lodivod FK Jaroslav Belejčák.

Rýchlo prišli o Andriča

Popradčania v úvodnom vystúpení po reštarte súťaže zanechali sympatický dojem v Skalici, kde prehrali gólom z penalty 0:1, a potrápiť sa hotovali aj favorizovanú Banskú Bystricu, ktorá sa netají postupovými úmyslami.

Trénerom však z rôznych príčin zo zostavy vypadli Samuel Vavrúš, Lukáš Horváth, Dominik Maliňák či Dávid Gallovič, na čo sa však vyhovárať nechceli.

Domov»Sportnet na východe»Belejčák si takúto prehru nepamätá. Na mladíkov sa nechce vyhovárať