Korzár logo Korzár Spiš
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Zoznam novozvolených starostov regiónu

Prešov - V sobotňajších komunálnych voľbách občania volili svojich zástupcov do orgánov obecnej samosprávy. Ponúkame vám zoznam novozvolených

starostov regiónu. Vo Veľkom Slivníku (okres Prešov) sa budú voľby opakovať, keďže na prvom mieste skončili dvaja kandidáti so zhodným počtom hlasov. Doplňujúce voľby budú v obci Direnovská Nová Ves, kde sa o poslanecký mandát uchádzalo menej ľudí a štyri kreslá ostali neobsadené. Zaujímavá bola situácia v maličkých obciach okresu Svidník Príkra a Havranec, kde bola (ako v jediných obciach v SR) stopercentná účasť voličov. Tohoročné komunálne voľby ukázali, že politická scéna sa kryštalizuje. Na rozdiel od minulých volieb vznikli pomerne konzistentné koalície. Niektoré obce sa však nevyhli divokým koalíciám, napríklad v Bžanoch sa spojili ĽS-HZDS, Smer-SD, SNS, SDKÚ-DS a KSS.

Skryť Vypnúť reklamu

Obvod Prešov (okresy Prešov a Sabinov)

Abranovce František Štofko ĽS-HZDS, Smer

Bajerov Vladimír Mrúz NEKA

Bajerovce Juraj Kundrát SNS

Bertotovce František Marinica ĽS-HZDS, Smer, SNS

Bodovce Anton Mikolaj KDH, SDKÚ-DS

Brestov Jozef Šoltés NEKA

Milena Birešová KDH, SDKÚ-DS

Brezovica Milan Bujňák SNS

Brezovička Pavol Tomčufčík SDKÚ-DS

Brežany Jaroslav Kočamba Smer, ĽS-HZDS, SNS

Bzenov Štefan Rafajlovič SDKÚ-DS

Čelovce Jozef Biroš NEKA

Červená Voda Jana Džačovská Smer, SF

Červenica Marta Pavlinská Smer, ĽS-HZDS, SNS

Červenica pri Sabinove Pavol Spodník ĽS-HZDS

Daletice Jozef Dučay SDKÚ-DS

Demjata Július Kačmár NEKA

Drienica Igor Birčák NEKA

Drienov Jozef Petro Smer, ĽS-HZDS, SNS, ANO, KSS

Drienovská Nová Ves František Marcin NEKA

Skryť Vypnúť reklamu

Dubovica Bystrík Hudák Smer

Dulova Ves Ján Seman SDKÚ-DS

Ďačov Anton Cuprák KDH

Fintice Terézia Gmitrová NEKA

Fričovce Ladislav Tkáčik Smer, ĽS-HZDS, SNS

Fulianka František Miškuf NEKA

Geraltov Slávka Bortňáková NEKA

Gregorovce Antónia Demeterová NEKA

Hanigovce Štefan Čekan Smer

Haniska Ján Pavuk NEKA

Hendrichovce Ján Centko KDH

Hermanovce Eduard Grejták NEKA

Hrabkov Jaroslav Hovančák Smer, ĽS-HZDS, SNS

Hubošovce Miroslav Tomčík KDH, SDKÚ-DS

Chmeľov Tomáš Drabik NEKA

Chmeľovec Ján Jakab NEKA

Chminianska Nová Ves Pavel Harničiar NEKA

Chminianske Jakubovany Jozef Lukáč Smer, ĽS-HZDS

Chmiňany Cyril Miškuf Smer, ĽS-HZDS, SNS

Jakovany Marián Dujava Smer, SNS

Jakubova Voľa Vladimír Mačo ĽS-HZDS, Smer

Jakubovany Anton Janičina KDH, SDKÚ-DS, Smer

Skryť Vypnúť reklamu

Janov František Harčár Smer

Janovík Marián Žec Smer

Jarovnice Marián Kyjovský NEKA

Kamenica Helena Andraščíková ĽS-HZDS

Kapušany Jozef Pribula KDH, SDKÚ-DS

Kendice Jozef Hlavatý SDKÚ-DS, KDH

Klenov Gabriel Michalko Smer, ĽS-HZDS, SNS

Kojatice Anton Aštary KDH, SDKÚ-DS

Kokošovce Vincent Ivanecký NEKA

Krásna Lúka Štefan Bujňák Smer

Krivany Ján Šerijman Smer

Krížovany Cyril Harničár ĽS-HZDS

Kvačany Pavol Veteráni Smer

Lada Milan Hudák ĽS-HZDS, Smer

Lažany Rudolf Mišenko ĽS-HZDS, Smer, SNS

Lemešany Jaroslav Buzogáň KDH, SDKÚ-DS

Lesíček Martin Blihár NEKA

Ličartovce Viliam Jurko Smer

Lipníky Jozef Plančár NEKA

Lipovce Peter Miženko Smer, ĽS-HZDS, SNS

Lúčina Rudolf Švábik Smer,ĽS-HZDS, SNS

Lúčka Štefánia Škapurová Smer, SZ

Ľubotice Štefan Krajči NEKA

Ľubovec Jozefína Štofanová NEKA

Ľutina Vladimír Lelovský Smer

Malý Slivník Ladislav Terpák KDH, SDKÚ-DS

Malý Šariš Miroslav Palenčár NEKA

Medzany Jozef Kipikaša SNS

Miklušovce Mária Čuchtová KDH, SDKÚ-DS

Milpoš Ladislav Rabatin SNS

Mirkovce Ľubomír Bilišňanský ĽB

Mošurov Stanislav Krajňák NEKA

Nemcovce Jozef Pavuk NEKA

Nižný Slavkov Jozef Kamenický SDKÚ-DS

Okružná Pavol Sučko KDH

Olejníkov Eva Bartošová SDKÚ-DS, KDH

Oľšov Pavol Hovančík Smer

Ondrašovce Andrej Kapľavka KDH

Ostrovany Cyril Revák KDH, SDKÚ-DS

Ovčie Ján Farkaš ĽS-HZDS

Pečovská Nová Ves Jaroslav Baňas KDH, SDKÚ-DS

Petrovany Ján Lenko NEKA

Podhorany Richard Bechera SDKÚ-DS, KDH

Podhradík Ladislav Stanek KDH, SDKÚ-DS

Poloma Pavol Hanušovský SDKÚ-DS

Proč Ján Pavuk NEKA

Pušovce Vladimír Marcin KDH

Radatice Anna Halická KDH

Ratvaj Božena Peregrinová Smer, SF

Ražňany Dušan Eliaš ĽS-HZDS, Smer

Renčišov Miroslav Paločko Smer

Rokycany Peter Šoltis KDH

Rožkovany Miroslav Poklemba SNS

Ruská Nová Ves Milan Kollár Smer, ĽS-HZDS

Sedlice Imrich Krajňák KDH

Seniakovce František Gašpar Smer

Suchá Dolina Pavel Onduš Smer, ĽS-HZDS, SNS

Svinia Agnesa Uličná ĽS-HZDS, Smer, SNS

Šarišská Poruba Milan Kaňuch ĽS-HZDS, Smer

Šarišská Trstená Jaroslav Fogaš Smer

Šarišské Bohdanovce Vincent Čontofalský SDKÚ-DS, KDH

Šarišské Dravce Jozef Bujňák NEKA

Šarišské Michaľany Jozef Brendza KDH

Šarišské Sokolovce Anton Durkáč Smer

Šindliar František Sedlák SDKÚ-DS, KDH

Široké Stanislav Bartoš NEKA

Štefanovce František Kolarčík NEKA

Teriakovce Miroslav Angelovič SDKÚ-DS, KDH

Terňa Peter Koscelník ĽS-HZDS, Smer, SNS

Tichý Potok Ľubica Džugánová KDH

Torysa Dezider Ištoňa SDKÚ-DS,KDH

Trnkov Rudolf Onofrej KDH

Tuhrina Ján Varga NEKA

Tulčík Janka Šoltésová NEKA

Uzovce Vincent Tomko NEKA

Uzovské Pekľany Peter Hrubý NEKA

Uzovský Šalgov František Lešo ĽS-HZDS, Smer, SNS

Varhaňovce Anton Štefko Smer

Víťaz Stanislav Kovaľ NEKA

Vysoká František Novák Smer

Vyšná Šebastová František Stanek NEKA

Záborské Kristína Maliňáková SDKÚ-DS, KDH

Záhradné Anton Gašpár KDH

Zlatá Baňa Dušan Demčák SDKÚ-DS, Smer, ĽS-HZDS, SNS

Žehňa Andrej Lazor ĽB

Žipov František Dzuriček Smer, ANO

Župčany Peter Mitra SDKÚ-DS, KDH

Odvod Bardejov

Abrahámovce Juraj Remeta ĽS-HZDS, Smer

Andrejová Vladimír Frický Smer

Bartošovce Štefan Šinaľ ĽS-HZDS

Becherov Štefan Fedorko ĽS-HZDS

Beloveža Eva Pobořilová Smer, ĽS-HZDS

Bogliarka Juraj Džmura Smer, ĽS-HZDS

Brezov Juraj Horvat Smer

Buclovany Dušan Kmecik ĽS-HZDS, SNS

Cigeľka Ľudovít Kravec SDKÚ-DS

Dubinné Viktor Hvišč NEKA

Frička Vasil Hudák Smer

Fričkovce Ján Sabol SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS, SNS

Gaboltov Martin Ceľuch KDH, SDKÚ-DS

Gerlachov Marián Harčarik SNS

Hankovce Jozef Fignár NEKA

Harhaj Anna Uhrinová KDH, SDKÚ-DS

Hažlín František Olah NEKA

Hertník Ján Pataky SDKÚ-DS, KDH

Hervartov Miroslav Mackanič SDKÚ-DS

Hrabovec Vladislav Juskuv ĽS-HZDS

Hrabské Anna Galuščaková ĽS-HZDS

Hutka Anna Carachová Smer, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS

Chmeľová Ján Železný Smer

Janovce Ľubomír Kundrát KDH, SDKÚ-DS

Bardejov Jedlinka Anna Guzyová Smer

Bardejov Kľušov Jozef Matej Smer, ĽS- HZDS, SNS

Kobyly Ján Labanc ĽS-HZDS

Kochanovce Marián Michalov KDH

Komárov Milan Jašek ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS

Koprivnica Peter Krupa KDH, SDKÚ-DS, Smer, SNS, ĽS-HZDS

Kožany Silvia Džupková Smer

Krivé Ján Leško Smer

Kríže Oľga Dutková ĽS-HZDS

Kružlov Jozef Kmec ĽS-HZDS

Kučín Imrich Groško SDKÚ-DS

Kurima Ján Bartoš KDH, SNS

Kurov Mária Špirková Smer

Lascov Vladimír Kostár SDKÚ-DS, KDH

Lenartov Ján Jajko SNS, Smer

Livov Jaroslav Stracenský ĽS-HZDS

Livovská Huta Ján Legnavský ĽS-HZDS

Lopúchov František Palko KDH, SDKÚ-DS, Smer

Lukavica Alena Voľanská-Martičeková ĽS-HZDS

Lukov Jozefína Kramárová ĽS-HZDS, Smer

Malcov Ján Bľanda KDH, SDKÚ-DS, SF

Marhaň Imrich Nagajda Smer

Mikulášová Anton Riško Smer

Mokroluh Pavol Petrič SNS

Nemcovce Ján Paľa KDH

Nižná Polianka Ján Cundra SDKÚ-DS

Nižná Voľa Michal Sokol Smer, ĽS-HZDS

Nižný Tvarožec Róbert Javorský NEKA

Oľšavce Slavomír Havír Smer

Ondavka Andrej Kurimský ĽS-HZDS

Ortuťová Mária Ivančová Smer, ĽS-HZDS

Osikov Stanislav Biroš SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS

Petrová Dušan Billý RIS

Poliakovce Ján Pisárik NEKA

Porúbka Milan Staš NEKA

Raslavice Anton Lamanec Smer,ĽS-HZDS

Regetovka František Noga ĽS-HZDS

Rešov Helena Jamroškovičová SDKÚ-DS, SNS, SF

Richvald Anna Foľtová Smer, ĽS-HZDS, HZD

Rokytov Jozef Hudák KDH, SDKÚ-DS, Smer

Smilno Miroslav Petruš ĽS-HZDS

Snakov Ján Bijalko Smer

Stebnícka Huta Ľudmila Sosňaková ĽS-HZDS, Smer, SNS

Stebník Štefan Kučečka ĽB

Obvod Stropkov

Breznica Slavomír Brendza SDKÚ-DS

Breznička Jaroslav Verba ĽS-HZDS, SDKÚ-DS

Brusnica Ján Šafranko SDKÚ-DS

Bukovce Jaroslav Palička Smer

Bystrá Božena Korečková Smer

Bžany Miroslav Fečko ĽS-HZDS, Smer, SNS, SDKÚ-DS, KSS

Duplín Jozef Potoma SDKÚ-DS, KDH

Gribov Vladislav Zuber KDH

Havaj Milan Blicha ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SNS, KDH

Chotča Štefan Radačovský Smer

Jakušovce Ján Smetanka SDKÚ-DS

Kolbovce Dušan Antoš Smer

Korunková Emil Vrabeľ SDKÚ-DS

Kožuchovce Ivan Zajac Smer

Krišľovce Monika Dovičaková SDKÚ-DS

Kručov Anna Kertisová Smer, SNS

Krušinec Terézia Fecenková SDKÚ-DS

Lomné Ľudmila Hospodárová Smer

Makovce Nadežda Švahlová Smer

Malá Poľana Andrej Ličko Smer

Miková Alexander Vaco SDKÚ-DS, ĽS-HZDS

Miňovce Ľubomír Kapa ĽS-HZDS, SDKÚ-DS

Mrazovce Ján Bujdoš ĽS-HZDS,SDKÚ-DS

Nižná Olšava Igor Madzin SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH

Oľšavka Ján Ovsaník SDKÚ-DS

Potoky Milan Vavrek Smer, SNS

Potôčky Dušan Šmajda SDKÚ-DS

Soľník Ľubomír Karaman Smer

Staškovce Štefan Varcholík Smer, SNS

Šandal Ján Slivka ĽS-HZDS, Smer, SNS, KDH, SDKÚ-DS, KSS

Tisinec Jozef Kačmár Smer

Tokajík Jana Medvecová Smer

Turany nad Ondavou Viera Pundžáková NEKA

Varechovce Milan Hudák Smer

Veľkrop Marián Prokopič Smer

Vislava Milan Haňak Smer, SNS

Vladiča Helena Popiková Smer

Vojtovce Milan Kasarda Smer

Vyškovce Ján Mruz SDKÚ-DS, KDH

Vyšná Olšava Ján Olčák KDH

Vyšný Hrabovec Juraj Pšár Smer

Obvod Svidník

Belejovce Ján Marko Smer, ĽS-HZDS, SNS

Beňadikovce Ladislav Džogan ĽS-HZDS

Bodružal Dušan Zelizňák KSS

Cernina Helena Madzinová Smer

Cigla Jozef Dzubaj Smer

Dlhoňa Jaroslav Sadiv Smer, ĽS-HZDS, SNS

Dobroslava Helena Vasilenková Smer, SDKÚ-DS

Dubová Miloš Vaňušaník SDKÚ-DS

Dukovce Marta Ptašinská KDH, Smer

Fijaš Ján Vasilišin ĽS-HZDS

Havranec Jozef Bilas KSS

Hrabovčík Sergej Vasilenko SDKÚ-DS, Smer, SNS

Hunkovce Ján Franko Smer

Jurkova Voľa Jaroslava Grossmannová Smer

Kalnište František Cauner KDH

Kapišová Pavol Fek Smer, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS

Kečkovce Edita Oreničová Smer

Kobylnice František Vojček ĽS-HZDS, Smer, SNS

Korejovce Marta Frančáková Smer, SDKÚ-DS

Kračúnovce Branislav Baran Smer, ĽS-HZDS

Krajná Bystrá Ján Štefanco NEKA

Krajná Poľana Ján Iľkanin ĽS-HZDS, SDKÚ-DS

Krajná Porúbka Viera Dercová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS

Krajné Čierno Miroslava Hamborská ZRS

Kružlová Adrián Gužo NEKA

Kuková Štefan Kožlej ĽS-HZDS, Smer, S NS

Kurimka Ján Božík Smer

Ladomirová Ladislav Bojčík SNS, ANO

Lužany pri Topli Andrej Remeta Smer, ĽS-HZDS

Lúčka Mikuláš Mašlej KDH

Matovce Ján Referovič ĽS-HZDS, Smer, SNS

Medvedie Juraj Červák ĽS-HZDS

Mestisko Ladislav Vaňko SDKÚ-DS, SNS, Smer

Mičakovce Pavel Andrijko ĽS-HZDS

Miroľa Jozef Kostelník Smer

Mlynárovce Michal Dzúr Smer

Nižná Jedľová Peter Makara ĽS-HZDS, SNS, KSS

Nižná Pisaná Milan Grega Smer, ĽS-HZDS, SNS

Nižný Komárnik Anna Ferkaninová SDKÚ-DS, Smer, ĽS-HZDS

Nižný Mirošov Darina Keselicová Smer, SDKÚ-DS, SNS

Nižný Orlík Juraj Petný Smer, ĽS-HZDS, SNS

Nová Polianka Ján Barvirčák ĽS-HZDS

Okrúhle Martin Jech KDH,SDKÚ-DS

Príkra Ján Brenišin Smer, SDKÚ-DS

Pstriná Valéria Žumárová Smer

Radoma Jozef Malačina SDKÚ-DS

Rakovčík Iveta Horvátová Smer

Rovné Jozef Vansa ĽS-HZDS, SDKÚ-DS

Roztoky Martin Jurkovič SNS

Soboš Ľubica Vaňková ĽS-HZDS, Smer

Stročín Ján Kiza NEKA

Svidnička Anna Paňková Smer, SDKÚ-DS

Šarbov Stanislav Skasko Smer

Šarišský Štiavnik Ján Hic ĽS-HZDS, SDKÚ-DS

Šemetkovce Zdeno Čmarada NEKA

Štefurov Anna Kaščaková ĽS-HZDS, Smer, SNS

Vagrinec Ján Herman SNS, Smer, ĽS-HZDS

Valkovce Ján Chrzan ĽS-HZDS, Smer, SNS

Vápeník Mikuláš Krajkovič Smer, SNS, ĽS-HZDS

Vyšná Jedľová Michal Michalko Smer

Vyšná Pisaná Vasil Pitlivka Smer, ĽS-HZDS, SNS

Vyšný Komárnik Daniela Štefancová Smer, SDKÚ-DS

Vyšný Mirošov Milica Cocuľová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS

Vyšný Orlík Michal Džupin Smer

Železník Andrej Mitaľ ĽS-HZDS, Smer, SNS

Želmanovce Tomáš Košč KDH, SDKÚ-DS

Obvod Vranov nad Topľou

Babie Dušan Dzurko Smer

Banské Štefan Petruň Smer

Benkovce Jozef Telepun SZ

Bystré Jozef Andrek SDKÚ-DS,Smer

Cabov Michal Orosi KDH

Čaklov Jaroslav Demčák ĽS-HZDS

Čičava Ladislav Kalafa ĽS-HZDS,Smer

Čierne nad Topľou Štefan Straka KSS,ĽS-HZDS

Davidov Pavel Bačík Smer

Detrík Ľubica Voľanská Smer

Dlhé Klčovo Andrej Kulik NEKA

Ďapalovce Ján Cmár NEKA

Ďurďoš Marta Jurčová KDH

Giglovce Jozef Nedzbala ĽS-HZDS, Smer, SNS

Girovce Michal Korekáč SNS, Smer

Hencovce Štefan Kovaľ KDH, Smer

Hermanovce nad Topľou Ján Krivák Smer

Hlinné Milena Naštová Hladová Smer, ĽS-HZDS, KDH, SNS

Holčíkovce Michal Flešár NEKA

Jasenovce Štefan Vilcega Smer, SNS, ĽS-HZDS

Jastrabie nad Topľou Michal Džuka Smer, ĽS-HZDS, SNS

Juskova Voľa Pavol Kaňuch NEKA

Kamenná Poruba Dušan Baranský SZ

Kladzany Daniel Lorinc SDKÚ-DS

Komárany Pavel Žipaj Smer

Kučín Milan Mantič Smer

Kvakovce Vladislav Kolesár NEKA

Majerovce Ján Fabian NEKA

Malá Domaša Jaroslav Makatúra Smer, SNS

Matiaška Miroslav Ivančo Smer

Medzianky Ján Miroľa SNS

Merník Marián Kostelník Smer, ĽS-HZDS, SNS

Michalok Milka Kerekešová Smer, ĽS-HZDS, SNS

Nižný Hrabovec Ján Rataj NEKA

Nižný Hrušov Juraj Tomáš KDH

Nižný Kručov Vladimíra Hermanovská KDH

Nová Kelča Mária Telepunová Smer

Ondavské Matiašovce Mária Mražiková KDH, SDKÚ-DS

Pavlovce Jozef Kočiš SDKÚ-DS

Petkovce Pavol Hybala Smer, KDH, SNS

Petrovce Michal Peter NEKA

Piskorovce Michal Rozkoš NEKA

Poša Tadeáš Malý NEKA

Prosačov Ján Šoltés ĽS-HZDS, Smer, SNS

Radvanovce Jozef Mogiš Smer

Rafajovce Jozef Fedor NEKA

Remeniny Peter Hirka SDKÚ-DS

Rudlov Milan Dobranský ĽS-HZDS, Smer, SNS

Ruská Voľa Anna Chamajová Smer

Sačurov Ján Onuško NEKA

Sečovská Polianka František Katona KDH

Sedliská Jozef Dobrocký KDH, SNS, ĽS-HZDS

Skrabské Štefan Hudák NEKA

Slovenská Kajňa Marcel Matanin Konečný ĽS-HZDS, SDKÚ-DS

Soľ Jozef Berta SDKÚ-DS

Štefanovce Peter Giboda Smer, SNS, ĽS-HZDS

Tovarné Ľudmila Repková ĽS-HZDS, Smer, SNS

Tovarnianska Polianka František Kerčák ĽS-HZDS, Smer, SNS

Vavrinec Helena Tabaková ĽS-HZDS, SNS, Smer

Vechec Michal Čandík Smer

Vlača Michal Kľučár Smer

Vyšný Kazimír Michal Duda Smer

Vyšný Žipov Kvetoslava Supuková NEKA

Zámutov Dušan Višňovský ĽS-HZDS, Smer

Zlatník Milan Sciranka NEKA

Žalobín Mária Fečkovičová SDKÚ-DS

Zdroj: Štatistický úrad SR (www.statistics.sk)

V zajtrajšom čísle prinesieme zoznam starostov v obvodoch Stropkov, Svidník a Vranov nad Topľou.

Najčítanejšie na Spiš Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  3. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  4. Neberieme štúdium športovo, ale športujeme
  5. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  6. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  7. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  8. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  9. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  10. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Novinka medzi prefabrikátmi
  10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 34 788
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 15 545
  3. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 407
  4. Aká je chémia vôní 11 263
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 298
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 776
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 640
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 259
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 716
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 5 853
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Bez lockdownu budú ťažké Vianoce, varujú niektorí experti

Nemocnice sa plnia, trend nie je dobrý, hovoria.

Ulice Starého Mesta v Bratislave počas čiastočného lockdownu.

Haščáka dobehla Gorila, šéfa Penty obvinili z korupcie

V sídle finančnej skupiny zasahovali desiatky policajtov.

Jaroslav Haščák v sprievode kukláčov pred Digital parkom.
Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Haščák sa Gorily nezbavil, dnes už to potvrdzuje aj NAKA

Bolo by skôr prekvapivé, ak by Božie mlyny nezachytili Pentu.

Beata Balogová, šefredaktorka denníka SME

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop