bazény.
„Pre STEZ ako prevádzkovateľa je dôležité, že voda z bazénov nebude pretekať. Hliníkové okná sú vymenené za plastové, mali by sme teda ušetriť na nákladoch za vykurovanie," uviedol riaditeľ STEZ-u Ing. Ján Magdoško.
Verí, že ľudia budú plaváreň navštevovať vo väčšom počte ako doteraz. Vstupné na plaváreň sa nemení, dospelí si môžu kúpiť hodinový lístok za 40 korún alebo dvojhodinový za 50 korún. Deti a ľudia vo veku nad 60 rokov zaplatia polovičné vstupné. J. Magdoško tvrdí, že je to ľudové vstupné. Aby bola prevádzka plavárne rentabilná, musel by každý návštevník platiť vstupné 120 korún. Na každého plavca teda mesto dopláca 80 korún. Plaváreň bude otvorená každý deň okrem pondelka.
Autor: top
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z celého spišského regiónu nájdete na Korzári Spiš