Korzár logo Korzár Spiš
Utorok, 16. január, 2018 | Meniny má Kristína

Starostovia obcí nášho regiónu zvolení v komunálnych voľbách 2002

Komunálne voľby pozmenili samosprávne orgány nielen v slovenských mestách, ale aj v obciach. Ponúkame preto prehľad nových či staronových starostov

obcí v našom regióne. Ešte predtým - niekoľko zaujímavostí. Vo Varhaňovciach došlo po ôsmich rokoch k výraznej zmene. Majú nového starostu, zástupcu Rómskej občianskej iniciatívy SR. Vo voľbách uspeli i ministrany ako Ľavicový blok v Lažanoch, už takmer nefungujúca Strana občianskeho porozumenia v Snakove či Regionálna demokratická hromada - Východ v obci Vyšný Orlík. Komunisti bodovali najmä v Svidníckom okrese. Pozoruhodné sú aj niektoré koalície, keď vedno s KSS kráčali ANO, HZDS či Pravá SNS, prípadne HZDS spolu s KDH a SDKÚ. Perlička na záver, richtár obce Petrovce sa volá M. Peter.

Zoznam starostov obcí je spracovaný na základe informácií Štatistického úradu SR o výsledkoch tohoročných komunálnych volieb. Za menom obce je uvedené celé meno starostu (aj s titulom) a skratka strany, ktorá ho nominovala. V prípade nezávislého kandidáta je uvedené NEKA, v prípade koalície strán sú napísané všetky skratky všetkých strán danej koalície v abecednom poradí.

OKRES PREŠOV:

Abranovce: František Štofko, HZDS

Bajerov: Štefan Murín HZDS, SMER, SDĽ

Bertotovce: František Marinica, Ing., HZDS, SMER, SDĽ

Brestov: František Čonka, SDKÚ

Bretejovce: Milena Birešová, NEKA

Brežany: Jaroslav Kočamba, HZDS, SMER

Bzenov: Štefan Rafajlovič, SDKÚ

Čelovce: Štefan Gdovin, KDH

Červenica: Marta Pavlinská, HZDS, SMER, SDĽ

Chmeľov: Tomáš Drabik, NEKA

Chmeľovec: Jozef Majirský, KDH, SDKÚ

Chmiňany: Cyril Miškuf, NEKA

Chminianska Nová Ves: Pavel Harničar, NEKA

Chminianske Jakubovany: Emília Ivanková, HZDS

Demjata: Július Kačmár, NEKA

Drienov: Ján Štefaňák, Ing., ANO, HZDS, KSS, P SNS, SMER, SDĽ

Drienovská Nová Ves: František Marcin, NEKA

Dulová Ves: Ján Seman, Ing., SDKÚ

Fintice: František Kočiš, ANO, KDH, SDKÚ

Fričovce: Ladislav Tkáčik, Ing., HZDS, SMER, SDĽ

Fulianka: František Miškuf, NEKA

Geraltov: Júlia Bortňáková, HZDS, SMER, SDĽ

Gregorovce: Antónia Demeterová, KDH, SDKÚ

Haniska: Ladislav Jambrich, NEKA

Hendrichovce: Ján Centko, KDH

Hermanovce: František Margita, HZDS, SMER, SDĽ

Hrabkov: Jaroslav Hovančák, HZDS, SMER, SDĽ

Janov: František Harčár, SMER, SDĽ

Janovík: Marek Čarný, Ing., NEKA

Kapušany: Ladislav Kokoška, Ing., CSc., HZDS, SMER, SDĽ

Kendice: Jozef Hlavatý, SDKÚ

Klenov: Gabriel Michalko, HZDS, SMER, SDĽ

Kojatice: Anton Aštary, KDH

Kokošovce: Vincent Ivanecký, Ing., NEKA

Križovany: Cyril Harničár, NEKA

Kvačany: Pavol Veteráni, SMER

Lada: Milan Hudák, HZDS, SMER, SDĽ

Lažany: Ján Dzuričko, JUDr., ĽB

Lemešany: Marko Bučko, Ing., ANO, KDH, SDKÚ

Lesíček: Martin Blihár, Ing., NEKA

Ličartovce: Viliam Jurko, NEKA

Lipníky: Juraj Smolko, NEKA

Lipovce: Antonín Harkabus, SDKÚ

Ľubotice: Marián Baňas, Ing., KDH

Ľubovec: Eduard Bartko, KDH

Lúčina: Rudolf Švábik, KDH

Malý Šariš: Imrich Semančík, Ing., NEKA

Malý Slivník: Ladislav Terpák, KDH, SDKÚ

Medzany: Jozef Kipikaša, ANO

Miklušovce: Imrich Gajdoš, HZDS, SMER, SDĽ

Mirkovce: Ľubomír Bilišňanský, SDA

Mošurov: František Šechný, KDH

Nemcovce: Jozef Pavuk, Ing., NEKA

Okružná: Pavol Sučko, Ing., KDH

Ondrašovce: Andrej Kapľavka, KDH, SDKÚ

Ovčie: Mária Šimčíková, Ing., NEKA

Petrovany: Miroslav Sopko, Mgr., KDH, SDKÚ

Podhorany: Juraj Radačovský, HZDS, SNS, SMER

Podhradík: Ladislav Stanek, Ing., KDH

Proč: Ján Pavúk, NEKA

Pušovce: Peter Migaš, NEKA

Radatice: Ľubica Rendošová, Mgr., DS

Rokycany: Peter Šoltis, KDH

Ruská Nová Ves: Milan Kollár, HZDS, SMER, SDĽ

Šarišská Poruba: Milan Kaňuch, HZDS

Šarišská Trstená: Jaroslav Fogaš, SMER

Šarišské Bohdanovce: Vincent Čontofalský, DS, KDH, SDKÚ

Sedlice: Imrich Krajňák, KDH

Seniakovce: František Gašpar, HZDS, SMER, SDĽ

Šindliar: Stanislav Imrich, Ing., NEKA

Široké: Stanislav Bartoš, Ing., NEKA

Štefanovce: Ján Juščák, HZDS, SMER, SDĽ

Suchá Dolina: Pavel Onduš, NEKA

Svinia: Agnesa Uličná, HZDS, SMER, SDĽ

Teriakovce: Jozef Petruška, NEKA

Terňa: Martin Senderák, KDH, SDKÚ

Trnkov: Rudolf Onofrej, KDH

Tuhriná: Ján Varga, NEKA

Tulčík: Vladimír Greif, Ing., NEKA

Varhaňovce: Anton Štefko, ROI SR

Veľký Slivník: Pavol Anderko, KDH

Víťaz: Stanislav Kovaľ, Mgr., NEKA

Vyšná Šebastová: František Stanek, NEKA

Záborské: Kristína Maliňáková, ANO, DS, KDH, SDKÚ

Záhradné: Anton Gašpár, Ing., KDH

Žehňa: Andrej Lazor, HZDS, SMER, SDĽ

Žipov: František Dzuriček, ANO

Zlatá Baňa: Dušan Demčák, NEKA

Župčany: Štefan Harčár, KDH, SDKÚ

OKRES BARDEJOV:

Abrahámovce: Juraj Remeta, HZDS, KSS

Andrejová: Vladimír Frický, SMER

Bartošovce: Vladimír Biľ, Ing., HZDS, SDKÚ

Becherov: Štefan Fedorko, ANO

Beloveža: Eva Pobořilová, HZDS, SMER, SDĽ

Bogliarka: Juraj Džmura, Mgr., HZDS, SMER, SDĽ

Brezov: Slavomír Kandráč, HZDS

Brezovka: Viera Prusáková, HZDS

Buclovany: Dušan Kmecík, ANO, HZDS, KSS

Chmeľová: Ján Železný, ANO, KSS, SMER, SDĽ

Cigeľka: Ľudovít Kravec, DS, KDH, SDKÚ

Dubinné: Mária Lukáčová, HZDS, SMER

Frička: Stanislav Gajdoš, SDĽ

Fričkovce: Ján Sabol, KDH

Gaboltov: Jozef Ščešňák, Ing., DS, KDH, SDKÚ

Gerlachov: Marián Harčarik, Ing., SMER

Hankovce: Tomáš Dvorský, HZDS, SMER, SDĽ

Harhaj: Anna Uhrinová, ANO, KDH, SDKÚ, SMER

Hažlín: Ondrej Surgent, ANO, DS, KDH, SDKÚ

Hertník: Ján Pataky, JUDr., KDH, SDKÚ

Hervartov: Miroslav Mackanič, SDKÚ

Hrabovec: Vladislav Juskuv, HZDS

Hrabské: Anna Galuščaková, HZDS, SMER

Hutka: Anna Carachová, ANO, SDKÚ, SMER

Janovce: Ľubomír Kundrát, KDH

Jedlinka: Peter Sova, JUDr., HZDS

Kľušov: Jozef Matej, NEKA

Kobyly: Ján Labanc, HZDS, SMER

Kochanovce: Elena Gregová, SDKÚ, SMER, SDĽ

Komárov: Milan Jašek, HZDS

Koprivnica: Peter Krupa, Ing., HZDS, KDH, SDKÚ, SDĽ

Kožany: Juraj Martiček, KDH

Krivé: Ján Leško, KDH

Kríže: Oľga Dutková, KDH

Kružlov: Jozef Choma, RSDr., SMER, SDĽ

Kučín: Imrich Groško, DS

Kurima: Jozef Fida, Ing., HZDS, SMER, SDĽ

Kurov: Mária Špirková, ANO, SMER, SDĽ

Lascov: Juraj Oravec, HZDS

Lenartov: Ján Jajko, ANO, SNS, SMER

Lipová: Anna Špaková, HZDS, SMER, SDĽ

Livov: Jaroslav Stracenský, HZDS

Livovská Huta: Ján Legnavský, HZDS

Lopúchov: František Palko, Ing., DS, HZDS, KDH, SDKÚ

Lukavica: Milan Hrivniak, Ing., SNS, SDĽ

Lukov: Jozefína Kramárová, Ing., HZDS

Malcov: Ján Mlynarič, HZDS

Marhaň: Alžbeta Švecová, ANO

Mikulášová: Anton Riško, JUDr., SMER

Mokroluh: Anton Beňa, SDKÚ

Nemcovce: Ján Paľa ml., NEKA

Nižná Polianka: Anna Pasterňáková, ANO, HZDS, KSS, SMER, SDĽ

Nižná Voľa: Michal Sokol, RSDr., HZDS, SMER, SDĽ

Nižný Tvarožec: Rudolf Bubela, KSS, SDĽ

Oľšavce: Slavomír Havír, HZDS

Ondavka: Andrej Kurimský, HZDS, KSS

Ortuťová: Mária Ivančová, HZDS, SMER

Osikov: Stanislav Biroš, KDH, SDKÚ

Petrová: Ján Borecký, DS, KDH, SDKÚ

Poliakovce: Ján Pisárik, Ing., KDH

Porúbka: Milan Staš, Ing., NEKA

Raslavice: Anton Lamanec, Ing., ANO, HZDS, KSS, SNS, SMER, SDĽ

Regetovka: František Noga, HZDS

Rešov: Stanislav Jackanin, Ing., SMER

Richvald: Anna Foľtová, Ing., HZDS, SMER

Rokytov: Jozef Hudák, NEKA

Šarišské Čierne: Andrej Buvalič, ANO, HZDS, SDKÚ, SMER

Šašová: Ladislav Marušin, HZDS

Šiba: Ján Šima, KDH, SDKÚ

Smilno: Miroslav Petruš, HZDS

Snakov: Ján Bijalko, Ing., SOP

Stebnícka Huta: Ľudmila Sosňaková, ANO, HZDS, SDKÚ, SMER

Stebník: Pavel Simko, HZDS

Stuľany: Imrich Billý, ANO

Sveržov: Pavol Ceľuch, SDKÚ

Tarnov: František Delej, Ing., SDKÚ

Tročany: Miroslav Kravec, Ing., NEKA

Vaniškovce: Marcel Kvokačka, NEKA

Varadka: Ernest Sivák, HZDS

Vyšná Polianka: Ján Ivančin, SMER

Vyšná Voľa: Milada Guľová, ANO, HZDS, SDKÚ, SDĽ

Vyšný Kručov: Emília Novotná, HZDS

Vyšný Tvarožec: Jozef Balaščák, NEKA

Zborov: Ján Lukáč, NEKA

Zlaté: Mária Ontkaninová, Mgr., SMER

OKRES SABINOV:

Bajerovce: Juraj Kundrát, Ing., SNS

Bodovce: Anton Mikolaj, KDH, SDKÚ

Brezovica: Milan Bujňák, ANO, SMER

Brezovička: Pavol Tomčufčík, KDH, SDKÚ

Červená Voda: Ján Kočiščák, NEKA

Červenica pri Sabinove: Pavol Spodník, Ing., HZDS

Ďačov: Anton Cuprák, SZS

Daletice: Jozef Dučay, KDH, SDKÚ

Drienica: Peter Javorský, KDH, SDKÚ

Dubovica: Bystrík Hudák, ANO, SDKÚ, SMER, SDĽ

Hanigovce: Štefan Čekan, KSS, SMER

Hubošovce: Miroslav Tomčík, Ing., KDH, SDKÚ

Jakovany: Marián Dujava, ANO, SMER

Jakubova Voľa: Vladimír Mačo, Ing., HZDS, SMER

Jakubovany: Anton Janičina, Ing., KDH, SDKÚ

Jarovnice: Marián Kyjovský, NEKA

Kamenica: Helena Andraščíková, HZDS

Krásna Lúka: Štefan Bujňák, Ing., ANO

Krivany: Ján Šejirman, ANO, SMER

Lúčka: Štefánia Škapurová, SZS

Ľutina: Vladimír Lelovský, NEKA

Milpoš: Miroslav Straka, ANO, SMER

Nižný Slavkov: Jozef Kamenický, Ing., KDH, SDKÚ

Olejníkov: Eva Bartošová, NEKA

Oľšov: Pavol Hovančík, NEKA

Ostrovany: Cyril Revák, Ing., KDH, SDKÚ

Pečovská Nová Ves: Jaroslav Baňas, KDH, SDKÚ

Poloma: Pavol Hanušovský, Ing., SDKÚ

Ratvaj: Božena Peregrinová, KDH

Ražňany: Dušan Eliáš, Ing., HZDS, SMER

Renčišov: Miroslav Paločko, HZDS

Rožkovany: Marta Porembová, SDĽ, SZS

Šarišské Dravce: Ján Jendruš, ANO, SMER, SZS

Šarišské Michaľany: Jozef Brendza, NEKA

Šarišské Sokolovce: Anton Durkáč, SDĽ

Tichý Potok: Ľubica Džuganová, KDH

Torysa: Dezider Ištoňa, KDH, SDKÚ

Uzovce: Vincent Tomko, NEKA

Uzovské Pekľany: Peter Hrubý, NEKA

Uzovský Šalgov: František Lešo, HZDS

Vysoká: Olga Bujňáková, Mgr., KDH, SDKÚ

OKRES SVIDNÍK:

Belejovce: Ján Marko, HZDS

Beňadikovce: Ondrej Kurilla, KDH

Bodružal: Dušan Zelizňák, SDĽ

Cernina: Helena Madzinová, HZD

Cigla: Jozef Dzubaj, SDKÚ

Dlhoňa: Jaroslav Sadiv, HZDS, KSS, SMER

Dobroslava: Helena Vasilenková, SDKÚ, SDĽ

Dubová: Miloš Vaňušaník, SDKÚ

Dukovce: Marta Ptašinská, KDH

Fijaš: Ján Vasilišin, HZD

Havranec: Anton Ščerba, Ing., SDKÚ

Hrabovčík: Sergej Vasilenko, ANO, KDH, SDKÚ

Hunkovce: Ján Franko, SMER

Jurkova Voľa: Ján Kopča, SDĽ

Kalnište: František Cauner, KDH

Kapišová: Pavol Fek, SMER

Kečkovce: Michal Feňo, SMER

Kobylnice: František Vojček, NEKA

Korejovce: Marta Frančáková, HZDS, SDKÚ, SMER

Kračúnovce: Jozef Kozák, Mgr., KDH, SDKÚ

Krajná Bystrá: Ján Štefanco, NEKA

Krajná Poľana: Ján Iľkanin, RDH-VÝCHOD, SDKÚ

Krajná Porúbka: Viera Dercová, SDKÚ

Krajné Čierno: Ladislav Krivka, ANO, RDH-VÝCHOD

Kružlová: Milan Mihaľ, Ing., SDKÚ

Kuková: Štefan Kožlej, Ing., HZDS

Kurimka: Jozef Durkot, HZDS, SMER, SDĽ

Ladomirová: Ladislav Bojčík, ANO

Lúčka: Mikuláš Mašlej, KDH

Lužany pri Topli: Andrej Remeta, HZDS, SDĽ

Matovce: Ján Referovič, HZDS

Medvedie: Helena Fučilová, NEKA

Mestisko: Ladislav Vaňko, SDKÚ

Mičakovce: Pavol Andrijko, Ing., KSS

Miroľa: Jozef Kostelník, SDĽ

Mlynárovce: Michal Dzúr, ANO, SDKÚ, SMER

Nižná Jedľová: Peter Makara, Ing., HZDS

Nižná Pisaná: Milan Grega, Ing., SMER

Nižný Komárnik: Anna Ferkaninová, SDKÚ

Nižný Mirošov: Darina Keselicová, SDKÚ, SMER

Nižný Orlík: Juraj Petný, ANO, KSS, ĽB, SMER, SDĽ

Nová Polianka: Michal Drimák, NEKA

Okrúhle: Martin Jech, Ing., KDH

Pstriná: Valéria Žumarová, SDĽ

Radoma: Jozef Malačina, KDH, SDKÚ

Rakovčík: Miroslav Vasilenko, Ing., ANO, HZDS, SMER

Rovné: Jozef Vansa, HZDS

Roztoky: Ján Drimák, SDKÚ

Šarišský Štiavnik: Ján Hic, NEKA

Šemetkovce: Michal Vaňko, ANO, HZDS, KDH, SDKÚ

Soboš: Ján Dvorčák, SMER

Štefurov: Anna Kaščaková, KSS

Stročín: Ján Kiza, RSDr., NEKA

Svidnička: Anna Paňková, SDKÚ

Vagrinec: Martin Hricko, SDKÚ

Valkovce: Ján Chrzan, HZDS

Vápeník: Mikuláš Krajkovič, SMER

Vyšná Jedľová: Michal Michalko, SDĽ

Vyšná Pisaná: Vasil Pitlivka, Bc., NEKA

Vyšný Komárnik: Daniela Štefancová, SDKÚ

Vyšný Mirošov: Milica Cocuľová, ANO, SDKÚ

Vyšný Orlík: Michal Džupin, Ing., RDH-VÝCHOD

Železník: Andrej Mitaľ, Ing., NEKA

Želmanovce: Tomáš Košč, KDH

V dvoch obciach okresu Svidník sa komunálne voľby z dôvodu nízkeho počtu obyvateľov nekonali. Starostom Príkrej tak naďalej ostáva Ján Brenišin (SDĽ) a Šarbova Ján Humeník (HZDS).

Okres STROPKOV:

Baňa: František Šlang, ANO, KDH, SDKÚ

Breznica: Slavomír Brendza, ANO, SDKÚ

Breznička: Jaroslav Verba, HZDS, KDH, P SNS

Brusnica: Ján Šafranko, ANO, DS, HZD, KDH, SDKÚ

Bukovce: Jaroslav Palička, ANO, SDA, SDĽ

Bžany: Miroslav Fečko, HZDS, KSS, SMER

Chotča: Štefan Gima, HZDS, P SNS, SMER

Duplín: Jozef Potoma, ANO, KDH, SDKÚ, SMER

Gribov: Štefan Šoltis, ANO, KDH, SDKÚ

Havaj: Milan Blicha, HZDS, KDH, SMER

Jakušovce: Ján Smetanka, SDKÚ

Kolbovce: Dušan Antoš, SDKÚ

Korunková: Emil Vrabeľ, SDKÚ

Kožuchovce: Ivan Zajac, ANO, KDH, SDKÚ, SMER

Krišľovce: Michal Dovičak, ANO, DS, KDH, SDKÚ

Kručov: Anna Kertisová, ANO, DS, HZD, SDKÚ

Krušinec: Terézia Fecenková, SDKÚ

Lomné: Ľudmila Hospodárová, ANO, KSS, SDKÚ, SMER, SDA, SDĽ

Makovce: Nadežda Švahlová, ANO, KDH, SDKÚ, SMER, SDA, SDĽ

Malá Poľana: Andrej Ličko, ANO, SDKÚ, SMER, SDA, SDĽ

Miková: Alexander Vaco, DS, SDKÚ

Miňovce: Milan Groško, ANO, DS, SDKÚ

Mrázovce: Ján Bujdoš, HZDS

Nižná Olšava: Igor Madzin, Ing., ANO, DS, KDH, SDKÚ

Oľšavka: Michal Kmiť, SDĽ

Potoky: Miroslav Vavrek, SMER

Potôčky: Dušan Šmajda, ANO, DS, KDH, SDKÚ

Šandal: Ján Slivka, HZDS

Soľník: Mária Slivková, SDKÚ

Staškovce: Štefan Varcholík, SDĽ

Tisinec: Juraj Prusák, SMER

Tokajík: Jana Madvecová, SDKÚ

Turany nad Ondavou: Viera Pundžáková, ANO, KDH

Varechovce: Milan Hudák, DS, SDKÚ

Veľkrop: Milan Hutňan, SDKÚ

Vislava: Viera Barvirčáková, ANO, KDH, SDA, SDĽ

Vladiča: Helena Popiková, ANO, KDH, SDKÚ, SMER, SDA, SDĽ

Vojtovce: Milan Kasarda, ANO, DS, KDH, SDKÚ

Vyškovce: Ján Mruz, ANO, DS, SDKÚ

Vyšná Olšava: Ján Olčák, SMER

Vyšný Hrabovec: Juraj Pšár, RSDr., ANO, SMER

OKRES VRANOV NAD TOPĽOU

Babie: Dušan Dzurko, HZDS, SMER, SDĽ

Banské: Štefan Petruň, HZDS

Benkovce: Jozef Lancoš, Ing., ANO, DS, HZDS, KDH, ROI

SR, SDKÚ, SMER

Bystré: Jozef Andrek, ANO, DS, KSS, SDKÚ, SMER, SDĽ

Cabov: Michal Orosi, KDH

Čaklov: Jaroslav Demčák, HZDS

Čičava: Mária Nehilová, ROI SR

Čierne nad Topľou: Michal Dvorjak, Ing., ANO, DS, SDKÚ, SMER

Ďapalovce: Ján Cmár, Ing., SMER

Davidov: Pavel Bačík, Ing., HZDS

Detrik: Ľubica Voľanská, DS, KDH, SDKÚ

Dlhé Klčovo: Andrej Kulik, NEKA

Ďurďoš: Emília Marcinková, DS, SDKÚ, SMER

Giglovce: Ján Dilik, HZDS

Girovce: Michal Korekáč, KDH

Hencovce: Yveta Dupaľová, Ing., NEKA

Hermanovce nad Topľou: Ján Krivák, Ing., ANO, HZD, SDĽ

Hlinné: Milena Hladová, NEKA

Holčíkovce: Michal Flešár, Mgr., NEKA

Jasenovce: Štefan Vilcega, ANO, DS, SDKÚ, SMER

Jastrabie nad Topľou: Michal Džuka, HZDS, SDKÚ, SNS, SMER, SDĽ

Juskova Voľa: Pavol Kaňuch, RNDr., NEKA

Kamenná Poruba: Jozef Bočko, SDĽ

Kladzany: Daniel Lorinc, Ing., SDKÚ

Komárany: Pavel Žipaj, NEKA

Kučín: Milan Mantič, NEKA

Kvakovce: Ján Tutko, NEKA

Majerovce: Ján Fabian, NEKA

Malá Domaša: Jaroslav Makatúra, HZDS

Matiaška: Miroslav Ivančo, SMER

Medzianky: Ján Miroľa, DS, SDKÚ

Merník: Marián Kostelník, ANO, SDKÚ, SMER

Michalok: Milka Kerekešová, SMER, SDĽ

Nižný Hrabovec: Ján Rataj, NEKA

Nižný Hrušov: Ján Jusko, SMER

Nižný Kručov: Stanislav Boroš, HZDS, SNS, SMER

Nová Kelča: Jozef Kunc, NEKA

Ondavské Matiašovce: Mária Mražiková, ANO, SDKÚ, SMER

Pavlovce: Jozef Kočiš, SDKÚ

Petkovce: Pavol Hybala, KDH, SDKÚ, SMER

Petrovce: Michal Peter, Ing., NEKA

Piskorovce: Michal Rozkoš, NEKA

Poša: Bartolomej Boronkaj, Ing., ANO, SDKÚ, SMER

Prosačov: Ján Šoltés, SDĽ

Radvanovce: Jozef Mogiš, JUDr., SMER

Rafajovce: Jozef Fedor, NEKA

Remeniny: Peter Hirka, NEKA

Rudlov: Milan Dobranský, HZDS

Ruská Voľa: Anna Chamajová, HZDS, KDH, SMER

Sačurov: Ján Onuško, NEKA

Sečovská Polianka: Mária Jarošová, ANO, SDKÚ, SMER

Sedliská: Marta Sabolová, KDH

Skrabské: Štefan Hudák, NEKA

Slovenská Kajňa: Jozef Hričan, Ing., ANO, DS, SDKÚ, SMER

Soľ: Jozef Berta, Ing., ANO, DS, KDH, SDKÚ, SMER

Štefanovce: Peter Giboda, KDH

Tovarné: Ľudmila Repková, HZDS

Tovarnianska Polianka: František Kerčák, HZDS

Vavrinec: Helena Tabaková, HZDS

Vechec: Michal Čandík, SDĽ

Vlača: Michal Kľučár, HZDS, KDH, SMER, SDĽ

Vyšný Kazimír: Michal Duda, Bc., SMER

Vyšný Žipov: Jozef Goga, HZDS, KSS, SNS, SDĽ

Žalobín: Mária Fečkovičová, Mgr., ANO, DS, SDKÚ, SMER, SZS

Zámutov: Milan Matta, NEKA

Zlatník: Vincent Gajdoš, KSS, SMER, SDĽ

Neprehliadnite tiež

Tipy na dnes - streda 17. januára

Naše tipy na zaujímavé kultúrne podujatia a spoločenské akcie.

Pre nedostatok odborných lekárov svidnícka pôrodnica od februára končí

Problém s nedostatkom atestovaných gynekológov vyvrcholil v závere minulého roka.

Prostitúcia v Trebišove prekvitá, syfilis sa šíri

Sexuálne služby za peniaze využívajú najmä cudzinci.

Košice sa priblížili k Maďarsku, otvorili novú rýchlocestu

Pri obci Tornyosnémeti otvorili 1,7 kilometra dlhý úsek diaľnice M30.

Razie v osadách: Najprv preverovali policajtov, teraz obvinili Moldavčanov

Hlavní aktéri prípadu majú na krku paragraf krivého obvinenia.

Hlavné správy zo Sme.sk

SVET

Babiš nedostal dôveru, ale vládnuť môže roky. Čo teraz čaká Česko?

Český premiér vedel, že hlasovanie o dôvere prehrá. Post premiéra napriek tomu tak skoro neopustí.

KULTÚRA

O smrti speváčky The Cranberries špekulujú

Záhadným spôsobom zrušila aj koncert v Bratislave.

DOMOV

Stretol som desiatky posadnutých, tvrdí exorcista

Exorcista problémy nevyrieši, vraví psychiater.

ŠPORT

Mal Sagan bojovať o víťazstvo? Dilemu Bory rozhodla smola kolegu

Na úvod Tour Down Under skončil tretí.

Najčítanejšie na Spiš Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  2. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  3. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  4. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy
  5. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku
  6. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate
  7. Kam do tepla v januári?
  8. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely
  9. Konzultácia so svetovými odborníkmi dokáže zachrániť život
  10. Divoký Island: cesta ostrovom ľadu a ohňa
  1. Začiatok roka patrí dani z nehnuteľností
  2. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  3. Tipy pre atraktívne poprsie po dojčení. Plastike povedzte nie
  4. Stanovisko spoločnosti Advokátska kancelária JUDr. Radomír Bžán
  5. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  6. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  7. Denník SME oslavuje 25 rokov rekordným počtom predplatiteľov
  8. Najinzerovanejšie zánovné auto roku 2017? Mnohých to prekvapí
  9. Stavebná fakulta STU pozýva na Deň otvorených dverí!
  10. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy
  1. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur 15 935
  2. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy 9 980
  3. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 4 033
  4. Demänovku mieša iba jeden človek. Ako si strážia receptúru? 2 958
  5. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku 2 294
  6. Kam do tepla v januári? 2 275
  7. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely 1 992
  8. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných 1 938
  9. Moderný bungalov očami mladých architektov 1 339
  10. Divoký Island: cesta ostrovom ľadu a ohňa 1 241

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop