Korzár logo Korzár Spiš
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Starostovia obcí nášho regiónu zvolení v komunálnych voľbách 2002

Komunálne voľby pozmenili samosprávne orgány nielen v slovenských mestách, ale aj v obciach. Ponúkame preto prehľad nových či staronových starostov

obcí v našom regióne. Ešte predtým - niekoľko zaujímavostí. Vo Varhaňovciach došlo po ôsmich rokoch k výraznej zmene. Majú nového starostu, zástupcu Rómskej občianskej iniciatívy SR. Vo voľbách uspeli i ministrany ako Ľavicový blok v Lažanoch, už takmer nefungujúca Strana občianskeho porozumenia v Snakove či Regionálna demokratická hromada - Východ v obci Vyšný Orlík. Komunisti bodovali najmä v Svidníckom okrese. Pozoruhodné sú aj niektoré koalície, keď vedno s KSS kráčali ANO, HZDS či Pravá SNS, prípadne HZDS spolu s KDH a SDKÚ. Perlička na záver, richtár obce Petrovce sa volá M. Peter.

Skryť Vypnúť reklamu

Zoznam starostov obcí je spracovaný na základe informácií Štatistického úradu SR o výsledkoch tohoročných komunálnych volieb. Za menom obce je uvedené celé meno starostu (aj s titulom) a skratka strany, ktorá ho nominovala. V prípade nezávislého kandidáta je uvedené NEKA, v prípade koalície strán sú napísané všetky skratky všetkých strán danej koalície v abecednom poradí.

OKRES PREŠOV:

Abranovce: František Štofko, HZDS

Bajerov: Štefan Murín HZDS, SMER, SDĽ

Bertotovce: František Marinica, Ing., HZDS, SMER, SDĽ

Brestov: František Čonka, SDKÚ

Bretejovce: Milena Birešová, NEKA

Brežany: Jaroslav Kočamba, HZDS, SMER

Bzenov: Štefan Rafajlovič, SDKÚ

Čelovce: Štefan Gdovin, KDH

Červenica: Marta Pavlinská, HZDS, SMER, SDĽ

Chmeľov: Tomáš Drabik, NEKA

Skryť Vypnúť reklamu

Chmeľovec: Jozef Majirský, KDH, SDKÚ

Chmiňany: Cyril Miškuf, NEKA

Chminianska Nová Ves: Pavel Harničar, NEKA

Chminianske Jakubovany: Emília Ivanková, HZDS

Demjata: Július Kačmár, NEKA

Drienov: Ján Štefaňák, Ing., ANO, HZDS, KSS, P SNS, SMER, SDĽ

Drienovská Nová Ves: František Marcin, NEKA

Dulová Ves: Ján Seman, Ing., SDKÚ

Fintice: František Kočiš, ANO, KDH, SDKÚ

Fričovce: Ladislav Tkáčik, Ing., HZDS, SMER, SDĽ

Fulianka: František Miškuf, NEKA

Geraltov: Júlia Bortňáková, HZDS, SMER, SDĽ

Gregorovce: Antónia Demeterová, KDH, SDKÚ

Haniska: Ladislav Jambrich, NEKA

Hendrichovce: Ján Centko, KDH

Hermanovce: František Margita, HZDS, SMER, SDĽ

Hrabkov: Jaroslav Hovančák, HZDS, SMER, SDĽ

Janov: František Harčár, SMER, SDĽ

Skryť Vypnúť reklamu

Janovík: Marek Čarný, Ing., NEKA

Kapušany: Ladislav Kokoška, Ing., CSc., HZDS, SMER, SDĽ

Kendice: Jozef Hlavatý, SDKÚ

Klenov: Gabriel Michalko, HZDS, SMER, SDĽ

Kojatice: Anton Aštary, KDH

Kokošovce: Vincent Ivanecký, Ing., NEKA

Križovany: Cyril Harničár, NEKA

Kvačany: Pavol Veteráni, SMER

Lada: Milan Hudák, HZDS, SMER, SDĽ

Lažany: Ján Dzuričko, JUDr., ĽB

Lemešany: Marko Bučko, Ing., ANO, KDH, SDKÚ

Lesíček: Martin Blihár, Ing., NEKA

Ličartovce: Viliam Jurko, NEKA

Lipníky: Juraj Smolko, NEKA

Lipovce: Antonín Harkabus, SDKÚ

Ľubotice: Marián Baňas, Ing., KDH

Ľubovec: Eduard Bartko, KDH

Lúčina: Rudolf Švábik, KDH

Malý Šariš: Imrich Semančík, Ing., NEKA

Malý Slivník: Ladislav Terpák, KDH, SDKÚ

Medzany: Jozef Kipikaša, ANO

Miklušovce: Imrich Gajdoš, HZDS, SMER, SDĽ

Mirkovce: Ľubomír Bilišňanský, SDA

Mošurov: František Šechný, KDH

Nemcovce: Jozef Pavuk, Ing., NEKA

Okružná: Pavol Sučko, Ing., KDH

Ondrašovce: Andrej Kapľavka, KDH, SDKÚ

Ovčie: Mária Šimčíková, Ing., NEKA

Petrovany: Miroslav Sopko, Mgr., KDH, SDKÚ

Podhorany: Juraj Radačovský, HZDS, SNS, SMER

Podhradík: Ladislav Stanek, Ing., KDH

Proč: Ján Pavúk, NEKA

Pušovce: Peter Migaš, NEKA

Radatice: Ľubica Rendošová, Mgr., DS

Rokycany: Peter Šoltis, KDH

Ruská Nová Ves: Milan Kollár, HZDS, SMER, SDĽ

Šarišská Poruba: Milan Kaňuch, HZDS

Šarišská Trstená: Jaroslav Fogaš, SMER

Šarišské Bohdanovce: Vincent Čontofalský, DS, KDH, SDKÚ

Sedlice: Imrich Krajňák, KDH

Seniakovce: František Gašpar, HZDS, SMER, SDĽ

Šindliar: Stanislav Imrich, Ing., NEKA

Široké: Stanislav Bartoš, Ing., NEKA

Štefanovce: Ján Juščák, HZDS, SMER, SDĽ

Suchá Dolina: Pavel Onduš, NEKA

Svinia: Agnesa Uličná, HZDS, SMER, SDĽ

Teriakovce: Jozef Petruška, NEKA

Terňa: Martin Senderák, KDH, SDKÚ

Trnkov: Rudolf Onofrej, KDH

Tuhriná: Ján Varga, NEKA

Tulčík: Vladimír Greif, Ing., NEKA

Varhaňovce: Anton Štefko, ROI SR

Veľký Slivník: Pavol Anderko, KDH

Víťaz: Stanislav Kovaľ, Mgr., NEKA

Vyšná Šebastová: František Stanek, NEKA

Záborské: Kristína Maliňáková, ANO, DS, KDH, SDKÚ

Záhradné: Anton Gašpár, Ing., KDH

Žehňa: Andrej Lazor, HZDS, SMER, SDĽ

Žipov: František Dzuriček, ANO

Zlatá Baňa: Dušan Demčák, NEKA

Župčany: Štefan Harčár, KDH, SDKÚ

OKRES BARDEJOV:

Abrahámovce: Juraj Remeta, HZDS, KSS

Andrejová: Vladimír Frický, SMER

Bartošovce: Vladimír Biľ, Ing., HZDS, SDKÚ

Becherov: Štefan Fedorko, ANO

Beloveža: Eva Pobořilová, HZDS, SMER, SDĽ

Bogliarka: Juraj Džmura, Mgr., HZDS, SMER, SDĽ

Brezov: Slavomír Kandráč, HZDS

Brezovka: Viera Prusáková, HZDS

Buclovany: Dušan Kmecík, ANO, HZDS, KSS

Chmeľová: Ján Železný, ANO, KSS, SMER, SDĽ

Cigeľka: Ľudovít Kravec, DS, KDH, SDKÚ

Dubinné: Mária Lukáčová, HZDS, SMER

Frička: Stanislav Gajdoš, SDĽ

Fričkovce: Ján Sabol, KDH

Gaboltov: Jozef Ščešňák, Ing., DS, KDH, SDKÚ

Gerlachov: Marián Harčarik, Ing., SMER

Hankovce: Tomáš Dvorský, HZDS, SMER, SDĽ

Harhaj: Anna Uhrinová, ANO, KDH, SDKÚ, SMER

Hažlín: Ondrej Surgent, ANO, DS, KDH, SDKÚ

Hertník: Ján Pataky, JUDr., KDH, SDKÚ

Hervartov: Miroslav Mackanič, SDKÚ

Hrabovec: Vladislav Juskuv, HZDS

Hrabské: Anna Galuščaková, HZDS, SMER

Hutka: Anna Carachová, ANO, SDKÚ, SMER

Janovce: Ľubomír Kundrát, KDH

Jedlinka: Peter Sova, JUDr., HZDS

Kľušov: Jozef Matej, NEKA

Kobyly: Ján Labanc, HZDS, SMER

Kochanovce: Elena Gregová, SDKÚ, SMER, SDĽ

Komárov: Milan Jašek, HZDS

Koprivnica: Peter Krupa, Ing., HZDS, KDH, SDKÚ, SDĽ

Kožany: Juraj Martiček, KDH

Krivé: Ján Leško, KDH

Kríže: Oľga Dutková, KDH

Kružlov: Jozef Choma, RSDr., SMER, SDĽ

Kučín: Imrich Groško, DS

Kurima: Jozef Fida, Ing., HZDS, SMER, SDĽ

Kurov: Mária Špirková, ANO, SMER, SDĽ

Lascov: Juraj Oravec, HZDS

Lenartov: Ján Jajko, ANO, SNS, SMER

Lipová: Anna Špaková, HZDS, SMER, SDĽ

Livov: Jaroslav Stracenský, HZDS

Livovská Huta: Ján Legnavský, HZDS

Lopúchov: František Palko, Ing., DS, HZDS, KDH, SDKÚ

Lukavica: Milan Hrivniak, Ing., SNS, SDĽ

Lukov: Jozefína Kramárová, Ing., HZDS

Malcov: Ján Mlynarič, HZDS

Marhaň: Alžbeta Švecová, ANO

Mikulášová: Anton Riško, JUDr., SMER

Mokroluh: Anton Beňa, SDKÚ

Nemcovce: Ján Paľa ml., NEKA

Nižná Polianka: Anna Pasterňáková, ANO, HZDS, KSS, SMER, SDĽ

Nižná Voľa: Michal Sokol, RSDr., HZDS, SMER, SDĽ

Nižný Tvarožec: Rudolf Bubela, KSS, SDĽ

Oľšavce: Slavomír Havír, HZDS

Ondavka: Andrej Kurimský, HZDS, KSS

Ortuťová: Mária Ivančová, HZDS, SMER

Osikov: Stanislav Biroš, KDH, SDKÚ

Petrová: Ján Borecký, DS, KDH, SDKÚ

Poliakovce: Ján Pisárik, Ing., KDH

Porúbka: Milan Staš, Ing., NEKA

Raslavice: Anton Lamanec, Ing., ANO, HZDS, KSS, SNS, SMER, SDĽ

Regetovka: František Noga, HZDS

Rešov: Stanislav Jackanin, Ing., SMER

Richvald: Anna Foľtová, Ing., HZDS, SMER

Rokytov: Jozef Hudák, NEKA

Šarišské Čierne: Andrej Buvalič, ANO, HZDS, SDKÚ, SMER

Šašová: Ladislav Marušin, HZDS

Šiba: Ján Šima, KDH, SDKÚ

Smilno: Miroslav Petruš, HZDS

Snakov: Ján Bijalko, Ing., SOP

Stebnícka Huta: Ľudmila Sosňaková, ANO, HZDS, SDKÚ, SMER

Stebník: Pavel Simko, HZDS

Stuľany: Imrich Billý, ANO

Sveržov: Pavol Ceľuch, SDKÚ

Tarnov: František Delej, Ing., SDKÚ

Tročany: Miroslav Kravec, Ing., NEKA

Vaniškovce: Marcel Kvokačka, NEKA

Varadka: Ernest Sivák, HZDS

Vyšná Polianka: Ján Ivančin, SMER

Vyšná Voľa: Milada Guľová, ANO, HZDS, SDKÚ, SDĽ

Vyšný Kručov: Emília Novotná, HZDS

Vyšný Tvarožec: Jozef Balaščák, NEKA

Zborov: Ján Lukáč, NEKA

Zlaté: Mária Ontkaninová, Mgr., SMER

OKRES SABINOV:

Bajerovce: Juraj Kundrát, Ing., SNS

Bodovce: Anton Mikolaj, KDH, SDKÚ

Brezovica: Milan Bujňák, ANO, SMER

Brezovička: Pavol Tomčufčík, KDH, SDKÚ

Červená Voda: Ján Kočiščák, NEKA

Červenica pri Sabinove: Pavol Spodník, Ing., HZDS

Ďačov: Anton Cuprák, SZS

Daletice: Jozef Dučay, KDH, SDKÚ

Drienica: Peter Javorský, KDH, SDKÚ

Dubovica: Bystrík Hudák, ANO, SDKÚ, SMER, SDĽ

Hanigovce: Štefan Čekan, KSS, SMER

Hubošovce: Miroslav Tomčík, Ing., KDH, SDKÚ

Jakovany: Marián Dujava, ANO, SMER

Jakubova Voľa: Vladimír Mačo, Ing., HZDS, SMER

Jakubovany: Anton Janičina, Ing., KDH, SDKÚ

Jarovnice: Marián Kyjovský, NEKA

Kamenica: Helena Andraščíková, HZDS

Krásna Lúka: Štefan Bujňák, Ing., ANO

Krivany: Ján Šejirman, ANO, SMER

Lúčka: Štefánia Škapurová, SZS

Ľutina: Vladimír Lelovský, NEKA

Milpoš: Miroslav Straka, ANO, SMER

Nižný Slavkov: Jozef Kamenický, Ing., KDH, SDKÚ

Olejníkov: Eva Bartošová, NEKA

Oľšov: Pavol Hovančík, NEKA

Ostrovany: Cyril Revák, Ing., KDH, SDKÚ

Pečovská Nová Ves: Jaroslav Baňas, KDH, SDKÚ

Poloma: Pavol Hanušovský, Ing., SDKÚ

Ratvaj: Božena Peregrinová, KDH

Ražňany: Dušan Eliáš, Ing., HZDS, SMER

Renčišov: Miroslav Paločko, HZDS

Rožkovany: Marta Porembová, SDĽ, SZS

Šarišské Dravce: Ján Jendruš, ANO, SMER, SZS

Šarišské Michaľany: Jozef Brendza, NEKA

Šarišské Sokolovce: Anton Durkáč, SDĽ

Tichý Potok: Ľubica Džuganová, KDH

Torysa: Dezider Ištoňa, KDH, SDKÚ

Uzovce: Vincent Tomko, NEKA

Uzovské Pekľany: Peter Hrubý, NEKA

Uzovský Šalgov: František Lešo, HZDS

Vysoká: Olga Bujňáková, Mgr., KDH, SDKÚ

OKRES SVIDNÍK:

Belejovce: Ján Marko, HZDS

Beňadikovce: Ondrej Kurilla, KDH

Bodružal: Dušan Zelizňák, SDĽ

Cernina: Helena Madzinová, HZD

Cigla: Jozef Dzubaj, SDKÚ

Dlhoňa: Jaroslav Sadiv, HZDS, KSS, SMER

Dobroslava: Helena Vasilenková, SDKÚ, SDĽ

Dubová: Miloš Vaňušaník, SDKÚ

Dukovce: Marta Ptašinská, KDH

Fijaš: Ján Vasilišin, HZD

Havranec: Anton Ščerba, Ing., SDKÚ

Hrabovčík: Sergej Vasilenko, ANO, KDH, SDKÚ

Hunkovce: Ján Franko, SMER

Jurkova Voľa: Ján Kopča, SDĽ

Kalnište: František Cauner, KDH

Kapišová: Pavol Fek, SMER

Kečkovce: Michal Feňo, SMER

Kobylnice: František Vojček, NEKA

Korejovce: Marta Frančáková, HZDS, SDKÚ, SMER

Kračúnovce: Jozef Kozák, Mgr., KDH, SDKÚ

Krajná Bystrá: Ján Štefanco, NEKA

Krajná Poľana: Ján Iľkanin, RDH-VÝCHOD, SDKÚ

Krajná Porúbka: Viera Dercová, SDKÚ

Krajné Čierno: Ladislav Krivka, ANO, RDH-VÝCHOD

Kružlová: Milan Mihaľ, Ing., SDKÚ

Kuková: Štefan Kožlej, Ing., HZDS

Kurimka: Jozef Durkot, HZDS, SMER, SDĽ

Ladomirová: Ladislav Bojčík, ANO

Lúčka: Mikuláš Mašlej, KDH

Lužany pri Topli: Andrej Remeta, HZDS, SDĽ

Matovce: Ján Referovič, HZDS

Medvedie: Helena Fučilová, NEKA

Mestisko: Ladislav Vaňko, SDKÚ

Mičakovce: Pavol Andrijko, Ing., KSS

Miroľa: Jozef Kostelník, SDĽ

Mlynárovce: Michal Dzúr, ANO, SDKÚ, SMER

Nižná Jedľová: Peter Makara, Ing., HZDS

Nižná Pisaná: Milan Grega, Ing., SMER

Nižný Komárnik: Anna Ferkaninová, SDKÚ

Nižný Mirošov: Darina Keselicová, SDKÚ, SMER

Nižný Orlík: Juraj Petný, ANO, KSS, ĽB, SMER, SDĽ

Nová Polianka: Michal Drimák, NEKA

Okrúhle: Martin Jech, Ing., KDH

Pstriná: Valéria Žumarová, SDĽ

Radoma: Jozef Malačina, KDH, SDKÚ

Rakovčík: Miroslav Vasilenko, Ing., ANO, HZDS, SMER

Rovné: Jozef Vansa, HZDS

Roztoky: Ján Drimák, SDKÚ

Šarišský Štiavnik: Ján Hic, NEKA

Šemetkovce: Michal Vaňko, ANO, HZDS, KDH, SDKÚ

Soboš: Ján Dvorčák, SMER

Štefurov: Anna Kaščaková, KSS

Stročín: Ján Kiza, RSDr., NEKA

Svidnička: Anna Paňková, SDKÚ

Vagrinec: Martin Hricko, SDKÚ

Valkovce: Ján Chrzan, HZDS

Vápeník: Mikuláš Krajkovič, SMER

Vyšná Jedľová: Michal Michalko, SDĽ

Vyšná Pisaná: Vasil Pitlivka, Bc., NEKA

Vyšný Komárnik: Daniela Štefancová, SDKÚ

Vyšný Mirošov: Milica Cocuľová, ANO, SDKÚ

Vyšný Orlík: Michal Džupin, Ing., RDH-VÝCHOD

Železník: Andrej Mitaľ, Ing., NEKA

Želmanovce: Tomáš Košč, KDH

V dvoch obciach okresu Svidník sa komunálne voľby z dôvodu nízkeho počtu obyvateľov nekonali. Starostom Príkrej tak naďalej ostáva Ján Brenišin (SDĽ) a Šarbova Ján Humeník (HZDS).

Okres STROPKOV:

Baňa: František Šlang, ANO, KDH, SDKÚ

Breznica: Slavomír Brendza, ANO, SDKÚ

Breznička: Jaroslav Verba, HZDS, KDH, P SNS

Brusnica: Ján Šafranko, ANO, DS, HZD, KDH, SDKÚ

Bukovce: Jaroslav Palička, ANO, SDA, SDĽ

Bžany: Miroslav Fečko, HZDS, KSS, SMER

Chotča: Štefan Gima, HZDS, P SNS, SMER

Duplín: Jozef Potoma, ANO, KDH, SDKÚ, SMER

Gribov: Štefan Šoltis, ANO, KDH, SDKÚ

Havaj: Milan Blicha, HZDS, KDH, SMER

Jakušovce: Ján Smetanka, SDKÚ

Kolbovce: Dušan Antoš, SDKÚ

Korunková: Emil Vrabeľ, SDKÚ

Kožuchovce: Ivan Zajac, ANO, KDH, SDKÚ, SMER

Krišľovce: Michal Dovičak, ANO, DS, KDH, SDKÚ

Kručov: Anna Kertisová, ANO, DS, HZD, SDKÚ

Krušinec: Terézia Fecenková, SDKÚ

Lomné: Ľudmila Hospodárová, ANO, KSS, SDKÚ, SMER, SDA, SDĽ

Makovce: Nadežda Švahlová, ANO, KDH, SDKÚ, SMER, SDA, SDĽ

Malá Poľana: Andrej Ličko, ANO, SDKÚ, SMER, SDA, SDĽ

Miková: Alexander Vaco, DS, SDKÚ

Miňovce: Milan Groško, ANO, DS, SDKÚ

Mrázovce: Ján Bujdoš, HZDS

Nižná Olšava: Igor Madzin, Ing., ANO, DS, KDH, SDKÚ

Oľšavka: Michal Kmiť, SDĽ

Potoky: Miroslav Vavrek, SMER

Potôčky: Dušan Šmajda, ANO, DS, KDH, SDKÚ

Šandal: Ján Slivka, HZDS

Soľník: Mária Slivková, SDKÚ

Staškovce: Štefan Varcholík, SDĽ

Tisinec: Juraj Prusák, SMER

Tokajík: Jana Madvecová, SDKÚ

Turany nad Ondavou: Viera Pundžáková, ANO, KDH

Varechovce: Milan Hudák, DS, SDKÚ

Veľkrop: Milan Hutňan, SDKÚ

Vislava: Viera Barvirčáková, ANO, KDH, SDA, SDĽ

Vladiča: Helena Popiková, ANO, KDH, SDKÚ, SMER, SDA, SDĽ

Vojtovce: Milan Kasarda, ANO, DS, KDH, SDKÚ

Vyškovce: Ján Mruz, ANO, DS, SDKÚ

Vyšná Olšava: Ján Olčák, SMER

Vyšný Hrabovec: Juraj Pšár, RSDr., ANO, SMER

OKRES VRANOV NAD TOPĽOU

Babie: Dušan Dzurko, HZDS, SMER, SDĽ

Banské: Štefan Petruň, HZDS

Benkovce: Jozef Lancoš, Ing., ANO, DS, HZDS, KDH, ROI

SR, SDKÚ, SMER

Bystré: Jozef Andrek, ANO, DS, KSS, SDKÚ, SMER, SDĽ

Cabov: Michal Orosi, KDH

Čaklov: Jaroslav Demčák, HZDS

Čičava: Mária Nehilová, ROI SR

Čierne nad Topľou: Michal Dvorjak, Ing., ANO, DS, SDKÚ, SMER

Ďapalovce: Ján Cmár, Ing., SMER

Davidov: Pavel Bačík, Ing., HZDS

Detrik: Ľubica Voľanská, DS, KDH, SDKÚ

Dlhé Klčovo: Andrej Kulik, NEKA

Ďurďoš: Emília Marcinková, DS, SDKÚ, SMER

Giglovce: Ján Dilik, HZDS

Girovce: Michal Korekáč, KDH

Hencovce: Yveta Dupaľová, Ing., NEKA

Hermanovce nad Topľou: Ján Krivák, Ing., ANO, HZD, SDĽ

Hlinné: Milena Hladová, NEKA

Holčíkovce: Michal Flešár, Mgr., NEKA

Jasenovce: Štefan Vilcega, ANO, DS, SDKÚ, SMER

Jastrabie nad Topľou: Michal Džuka, HZDS, SDKÚ, SNS, SMER, SDĽ

Juskova Voľa: Pavol Kaňuch, RNDr., NEKA

Kamenná Poruba: Jozef Bočko, SDĽ

Kladzany: Daniel Lorinc, Ing., SDKÚ

Komárany: Pavel Žipaj, NEKA

Kučín: Milan Mantič, NEKA

Kvakovce: Ján Tutko, NEKA

Majerovce: Ján Fabian, NEKA

Malá Domaša: Jaroslav Makatúra, HZDS

Matiaška: Miroslav Ivančo, SMER

Medzianky: Ján Miroľa, DS, SDKÚ

Merník: Marián Kostelník, ANO, SDKÚ, SMER

Michalok: Milka Kerekešová, SMER, SDĽ

Nižný Hrabovec: Ján Rataj, NEKA

Nižný Hrušov: Ján Jusko, SMER

Nižný Kručov: Stanislav Boroš, HZDS, SNS, SMER

Nová Kelča: Jozef Kunc, NEKA

Ondavské Matiašovce: Mária Mražiková, ANO, SDKÚ, SMER

Pavlovce: Jozef Kočiš, SDKÚ

Petkovce: Pavol Hybala, KDH, SDKÚ, SMER

Petrovce: Michal Peter, Ing., NEKA

Piskorovce: Michal Rozkoš, NEKA

Poša: Bartolomej Boronkaj, Ing., ANO, SDKÚ, SMER

Prosačov: Ján Šoltés, SDĽ

Radvanovce: Jozef Mogiš, JUDr., SMER

Rafajovce: Jozef Fedor, NEKA

Remeniny: Peter Hirka, NEKA

Rudlov: Milan Dobranský, HZDS

Ruská Voľa: Anna Chamajová, HZDS, KDH, SMER

Sačurov: Ján Onuško, NEKA

Sečovská Polianka: Mária Jarošová, ANO, SDKÚ, SMER

Sedliská: Marta Sabolová, KDH

Skrabské: Štefan Hudák, NEKA

Slovenská Kajňa: Jozef Hričan, Ing., ANO, DS, SDKÚ, SMER

Soľ: Jozef Berta, Ing., ANO, DS, KDH, SDKÚ, SMER

Štefanovce: Peter Giboda, KDH

Tovarné: Ľudmila Repková, HZDS

Tovarnianska Polianka: František Kerčák, HZDS

Vavrinec: Helena Tabaková, HZDS

Vechec: Michal Čandík, SDĽ

Vlača: Michal Kľučár, HZDS, KDH, SMER, SDĽ

Vyšný Kazimír: Michal Duda, Bc., SMER

Vyšný Žipov: Jozef Goga, HZDS, KSS, SNS, SDĽ

Žalobín: Mária Fečkovičová, Mgr., ANO, DS, SDKÚ, SMER, SZS

Zámutov: Milan Matta, NEKA

Zlatník: Vincent Gajdoš, KSS, SMER, SDĽ

Najčítanejšie na Spiš Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 37 966
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 36 476
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 964
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 259
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 988
  6. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 8 482
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 324
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 940
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 718
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 616
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Testovanie v Družstevnej pri Hornáde.

Starosta Veľkej Idy: Rómovia sa testovať chcú, je to vážna choroba, majú strach.

45m
Ilustračné foto

Vadilo jej aj to, že certifikáty vydávala osoba, ktorá testovala.

1 h
Testovanie v Prešove.

Policajti púšťajú dopredu starších, hendikepovaných aj tehotné ženy.

1 h
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Odberné miesto v električkách Dopravného podniku Bratislava na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave.

Na Slovensku prebieha plošné skríningové testovanie. PCR testy odhalili viac ako 234-tisíc nakazených koronavírusom. Pandémia Covid-19 si vyžiadala 3 965 obetí.

10 h
Larry King zomrel vo veku 87 rokov.

Začiatkom roka ho hospitalizovali s covidom.

1 h
Petra Vlhová po zjazde v Crans Montane.

Slovenka obsadila siedme miesto.

3 h
Daniel Lipšic.

Poslanci zabudli neprokurátorom umožniť, aby požiadali o previerku.

20 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop