Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky
VEĽMI DOBRÝ ZÁPAS V RICHNAVE

Pomaličky chystajú postupové oslavy

V druhej najvyššej oblastnej futbalovej súťaži taktiež ostáva do konca ročníka odohrať tri kolá.

Tretí. Víťazstvom nad Sp. Tomášovcami si futbalisti Richnavy (na snímke) upevnili v tabuľke tretiu priečku.Tretí. Víťazstvom nad Sp. Tomášovcami si futbalisti Richnavy (na snímke) upevnili v tabuľke tretiu priečku. (Zdroj: Jozef Petruška)

SPIŠ. Šlágrom 25. kola bol súboj v Domaňovciach, kde ešte mohli zamiešať karty futbalisti Sloviniek. Už po polčase bolo prakticky rozhodnuté a domáci môžu chystať oslavy postupu.

Matejovce n/H - Bystrany 3:5 (1:3)

Za sychravého počasia a s mäkkými loptami sa začalo stretnutie v Matejovciach n/H. Úvod však lepšie vyšiel domácim, ktorí viedli po góle Farkašovského. Spartak po presných zásahoch Š. Žigu, Horvátha a M. Žigu do polčasu otočil a vo svojom gólovom koncerte pokračoval aj po zmene strán. Hostia už len Sotákom a Farkašovskýkm korigovali výsledok. MATEJOVCE n/H: Mušinský - Česla st., Česla ml., Pramuka - Blaško, Franko, Pastva, Kokorák, Anďal - Centko, Farkašovský, striedali: Vadel, Soták. BYSTRANY: Žiga - Žiga, Žiga, Žiga - Šandor, Žiga, Horváth, Žiga, Žiga - Horváth, Žiga, striedali: Žiga, Horváth.

Richnava - Sp. Tomášovce 2:1 (1:0)

Takýmto zápasom sa hovorí, že nejde "o nič", ale aj napriek tomu diváci videli veľmi kvalitný futbal. Obe mužstvá sa snažili hrať dobrý kombinačný futbal a ozdobou stretnutia boli pekné góly. Do polčasu sa do listiny strelcov po výbornej individuálnej akcii zapísal Bandžuch. Po zmene strán v 50. min. po najkrajšej akcii zápasu Bandžuch ideálne našiel Pokutu - 2:0. O desať minút zdramatizoval súboj Gabčo - 2:1. Na druhú triedu veľmi dobré stretnutie.
RICHNAVA: Rybár - Vaščák, Horváth, Vaščák - Horváth, Dobrovič, Badžuch, Labanc, Kurilla - Papcun, Pokuta, striedali: M. Dolnačko, L. Dolnačko. SP. TOMÁŠOVCE: Krištofčo - Pavlík, Kostelník, Štefanik - Mika, Kostelník, Škabla, Gabčo, Paľuch - Makula, Bendík, striedal: Skokan.

Domaňovce - Slovinky 4:0 (4:0)

V boji o postup ešte Slovinky mohli Domaňovčanom skrížiť plány. Domáci však o osude stretnutia rozhodli už štyrmi gólmi v prvom polčase. Postupne sa na zoznam strelcom zapísali Topoli, Zummerling, Gonda a M. Petruška. DOMAŇOVCE: Jančár - Janečko, Halula, Gonda - Kusy, Gabčo, Geletka, Ruman, Topoli - Zummerling, Petruška - Roch, Kubík, Gonda. SLOVINKY: Štec - Hudák, Hudec, Kaščák - Prochazka, Molčan, Cicoň, Varga, Vojtek - Karpinský, Polaček, striedali: Kakalejčík, Župa.

1. Domaňovce 22 18 2 2 77:26 56

2. Spartak Bystrany 22 16 2 4 78:28 50

3. Richnava 22 13 4 5 50:42 43 (-6)

4. Slovinky 21 10 4 7 55:38 34

5. Sp. Tomášovce 21 4 4 13 36:65 16

6. Švedlár 21 4 2 15 36:69 14

7. Matejovce n/ H 21 0 2 19 19:83 2