Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Ženy a kadetky víťazne

V poslednom ligovom kole tohto roku vyhrali ženy i kadetky svoje zápasy 3:0 a nepustili súperkám ani set. Juniorky mali voľno.

SP. NOVÁ VES. V poslednom tohtoročnom ligovom kole hrali proti sebe prvé štyri družstvá z tabuľky proti posledný štyrom družstvám a všetky zápasy vyzneli rovnako – 3:0 v prospech domácich družstiev, čím sa len zvýšil ich bodový odskok.

Nepustili ich k ničomu

Spišiačky hostili hráčky z Kežmarku a len v úvode zápasu hostky vyhrávali o dva body, čo bolo z ich strany všetko. Spišská Nová Ves súpera nepustila k ničomu a za 63 min. vyhrala jasne 3:0, čím zostáva na 3. mieste v tabuľke..

Výsledky, extraliga, ženy – 16. kolo: VK Spišská Nová Ves – KV MŠK Oktan Kežmarok 3:0 (13, 11, 10)
Základná zostava: Harčárová, Becková, Javorská, Olejníková, Kubová, Jakábová, libero: Vartovníková, striedali: Böhmerová, Zaťková.

Tréner žien VK SNV Stanislav Vartovník: „Vynikajúcim servisom sme nedali súperovi šancu na uhratie lepšieho výsledku. Kežmarok si nevedel prihrať a ani dobre zaútočiť. My sme naopak nerobili žiadne chyby a zaslúžene sme vyhrali posledný zápas v tomto roku.“

Víťazné ťaženie

Spišskonovoveské kadetky pokračujú víťazným ťažením. V poslednom tohtoročnom ligovom kole zdolali doma Humenné (sú to juniorky, ktoré nemajú vlastnú 2. ligu) úplne jasne a hladko bez straty setu. Výhrami si upevnili vedúce postavenie v ligovej tabuľke.

Výsledky, OM kadetky – 8. kolo: VK Spišská Nová Ves – VK Chemes Humenné 3:0 (9, 15, 20) a 3:0 (20, 14, 24). Základná zostava: Bodáková, Urbanová, Zeleňáková, Kubíková, Hnátová V., Nagyová P., libero: Antlová, striedali:, Stoličná Dulíková, Štefanková, Ludányiová.

Trénerka junioriek VK SNV Eva Fabianová: „Teší ma, že do zápasu som mala k dispozícii všetky hráčky. Dievčatá nastúpili do zápasu s chuťou a tá im vydržala na oba zápasy. Mohli sme vidieť zopár pekných volejbalových momentov. Som rada, že sme posledný zápas v tomto roku doviedli do víťazného konca a verím, že dievčatám elán, chuť a nasadenie zostane do ďalších tréningov a zápasov v novom roku 2012.

Chcem sa taktiež poďakovať VK SNV za podmienky, ktoré nám vytvára od začiatku súťaže a my sa im odvďačíme za to dobrou hrou v ďalších zápasoch.“