Plavničania zabrali naplno aj vonku

Sportnet|27. aug 2013 o 00:00

Zdá sa, že nováčik z Plavnice sa už v IV. lige zorientoval. V nedeľu pridal ďalší trojbodový zásah.

PLAVNICA. Zdá sa, že nováčik z Plavnice sa už v IV. lige zorientoval. Pred týždňom sa radoval z prvého víťazstva, keď doma porazil Svit 2:0. V nedeľu pridal ďalší trojbodový zásah, ktorý je o to cennejší, že sa zrodil na ihrisku súpera.

Plavničania sa s trápiacim sa Svidníkom nemaznali a po úvodnom oťukávaní sa v 37. miníte prvýkrát presadil Hricko. Ten istý hráč sa tešil aj v 44. minúte z gólu do šatne, ktorý pridal Plavničanom na pohode. Po zmene strán už žiadne zdramatizovanie stretnutia hostia nedovolili, naopak, v 71. minúte Mariančík poistil výhru Plavnice.

Tá tak poskočila v tabuľke už do pokojnejších vôd na deviate miesto. Najbližšie sa mužstvo predstaví svojim priaznivcom netradične už vo štvrtok o 16.30 hod., keď privíta ďalšieho nováčika z Krompách.

Svidník - Plavnica 0:3 (0:2)

Góly: 37. a 44. Hricko, 71. Mariančík. ŽK: Horochonič, Frančák, Paňko - Beňo, Kupec. Divákov: 200. Rozhodca: Džima.

PLAVNICA: Beňo - Vandžura, Fröhlich, Vreselovič (46. Mariančík), Kujanda, Hricko (46. Chovanec), Kupec, Genčúr, Bania, Nagy (73. Pekár), Janič.