Víťazná séria Plavnice sa skončila v Snine

Sportnet|4. nov 2013 o 00:00

Po piatich výhrach za sebou našli premožiteľa futbalisti Plavnice.

SNINA. V stretnutí 15. kola IV. futbalovej ligy sa v Snine všetko podstatné udialo do prestávky. Plavničania zaspali úvod stretnutia, v 7. minúte prehrávali a v 8. minúte mali dokonca už dvojgólové manko. Pomerne rýchlo sa z tohto šoku dokázali spamätať a po polhodine hry znížil Hricko na 1:2. Tento stav dával do druhého polčasu nádej, no ďalšie góly už nepadli, a tak líder tabuľky tentoraz vyšiel naprázdno.

Napriek prehre ostáva Plavnica na čele tabuľky so Štvorbodovým náskokom pred Giraltovcami. Náš zástupca sa najbližšie v nedeľu predvedie na pôde Sabinova.

Snina - Plavnica 2:1 (2:1). Góly: 7. a 8. Kirňak - 31. Hricko. ŽK: Bednár, Pčola, Kirňak - Hricko, Genčúr, Vandžura. Divákov: 500. Rozhodca: Juhás. PLAVNICA: Beňo - Fröhlich, Kupec (84. Nagy), Pavlišin, Hricko, Vandžura, Janič, Chovanec (76. Pekár), Bania, Janič (54. Kuľanda), Genčúr.