Utorok, 26. marec, 2019 | Meniny má Emanuel

Starší dorast a mladší žiaci vonku vyhrali

Starší dorastenci vyhrali, mladší dorastenci nešťastne prehrali.

Tri cenné body z Humenného. Pred zápasom v Humennom mali starší dorastenci problémy so zostavou, ale nakoniec po výsledku 2:1 a dobrom výkone doviezli domov tri body.Tri cenné body z Humenného. Pred zápasom v Humennom mali starší dorastenci problémy so zostavou, ale nakoniec po výsledku 2:1 a dobrom výkone doviezli domov tri body.(Zdroj: Jozef Petruška)

Po odovzdanom výkone seniorov FK SNV s Haniskou v tretej lige, vycestovali dorastenci druhej ligy za súperom do Humenného, starší dorastenci vyhrali, mladší dorastenci nešťastne prehrali.

SP. NOVÁ VES. Starší žiaci doma s Prešovom nehrali , preložený zápas odohrajú v utorok doma U 15 o 14.oo a U 14 o 16,oo hod. Mladší žiaci cestovali do Trebišova, U 13 zápas vyhrali a U 12 prehrali. Súťaž začali aj žiačky FK Spišská Nová Ves , s Bardejovom vysoko prehrali. B mužstvo seniorov prehralo v Chrasti n/H.

Výsledky:

II. liga dorastu – Východ: starší dorast: U 19: ŠK Humenné - FK Spišská Nová Ves 1:2 (1:2), Bašista, Jochman.
Pavol Kubus – tréner SNV: „Pred zápasom sme mali problémy so zostavou, nakoľko sa nedostavili Plachetka s Jungom. Chýbal nám ľavák, a tak sme vytiahli Kavuliča z mladšieho dorastu, ktorý podal veľmi dobrý výkon. Myslím si, že sme po celý zápas boli lepším družstvom. Hru sme mali pod kontrolou, rýchlo sme viedli 0:2, ale v poslednej minúte polčasu sme dostali lacný gól po chybe brankára. V druhom polčase sme sa snažili streliť tretí gól, ale šance sme zahadzovali. Musím pochváliť družstvo za takticky veľmi dobrý výkon v druhom polčase, kedy súpera nepustili do našej šestnástky a výsledok si napriek nepremeneným šanciam postrážili.“

Mladší dorast:

U 17: ŠK Humenné - FK Spišská Nová Ves 1:0 (0:0)
Jaroslav Zajac – tréner SNV: „Nastúpili sme oslabení o Kavuliča s tromi hráčmi mladších žiakov U 15. Družstvo však podalo veľmi dobrý výkon, ale doplatilo na zahodené šance. V úvode trafil Majko brvno a Regec so Slezákom nepremenili samostatné nájazdy. Domáci si v prvom polčase nevypracovali žiadnu šancu. V druhom nás síce pritlačili, ale do šancí sme ich nepúšťali. Rozhodca síce odpískal zvláštnu penaltu, ale Tornay ju zneškodnil. Škoda, že sme to nevyužili a po jedinej chybe v obrane sme inkasovali . Za výkon sme si zaslúžili remízu.“

Športové futbalové triedy

1.liga mladších žiakov:

U 13: Slavoj Trebišov - FK Spišská Nová Ves 3:12 (1:2), Pacák 3, Ferenčík 2, Chovanec 2, Mika 2, Lumiens 2, Remiáš.

Pavol Duľa – tréner SNV: „Bol to z našej strany dobrý zápas. Hrali sme na dobrom ihrisku, v druhom polčase sa nám darili aj vypracované akcie , čo sa prejavilo aj na skóre. Ďakujeme chlapcom za prvé body v súťaži. „

U 12: Slavoj Trebišov - FK Spišská Nová Ves 15:8 (7:4), Révaj 2, Hurtuk, Hurajt, Kováč, Smorada, Faltin, Farkašovský.

Vladimír Hudáček – tréner SNV: „Cestovali sme na druhý majstrovský futbalový zápas vonku. Chlapci sa na zápas tešia. Prekvapila ma bojovnosť celého mužstva a góly, ktoré sme na súperovom ihrisku dali . Verím, že sa náš výkon bude v ďalších zápasoch zlepšovať.“

VI. liga:

FK Chrasť n/H. – FK Spišská Nová Ves B ( Poráč) 2:0 (1:0).

Žiačky:

FK Spišská Nová Ves – Partizán Bardejov 0:10 (0:4).

Budúci futbal

Seniori FK Spišská Nová Ves cestujú za súperom do Bardejovskej Novej Vsi, dorastenci druhej ligy privítajú doma rovesníkov Popradu, Starší žiaci U 15 a U 14 cestujú do Lipan , mladší žiaci U 13 a U 12 budú hrať doma s Prešovom a v šiestej lige na Poráči (SNV „B“) privítajú Jaklovce.