5. liga Spiš – 5. kolo
Letanovce B - Hrabušice 10:8 (Pav. Gabriš 3,5; P. Biskup st. 3; Pet. Gabriš 2,5; Urban 1 – Tkáč 4,5; Popadič 2; Jozefčák 1; Melničuk 0,5), Sp. Vlachy B – Hrišovce 13:5 (Mat. Hric, R. Hric a Lesňák po 3,5; Pet. Chovanec 2; A. Gurčík 0,5 – P. Dzurov 4; T. Dzurov 1), Jamník A – Arnutovce B odložené na 11.11.2014 (neukončená rekonštrukcia kúrenia), MŠK Krompachy – Vojkovce 11:7 (Brugoš 4,5; Medvec 3,5; Cuker 1,5; Palenčár 1; Wenzel 0,5 – L. Ledecký 3; Čmeľ a Ižo po 2), BBF SNV B – MPC SNV B 11:7 (M. Barč 4,5; A. Barč 3,5; Zahuranec 3 – P. Klein 2,5; M. Vronč 2; V. Klein 1,5; Martini 1), CVČ Raketa SNV – Lieskovany A 12:6 (M. Buza ml. a O. Buza po 3,5; Brziak 3; Zrost 2 – Živčák 3,5; Krotký 1,5; Staňa 1).
TABUĽKA
1.Sp. Vlachy B 5 5 0 0 62:28 20
2.Hrabušice 5 4 0 1 52:38 17
3.Letanovce B 5 3 1 1 53:37 15
4.MŠK Krompachy 5 3 1 1 48:42 15
5.BBF SNV B 5 3 0 2 51:39 14
6.Jamník A 4 2 1 1 42:30 11
7.Hrišovce 5 2 0 3 44:46 11
8.CVČ SNV 5 2 0 3 38:52 11
9.Lieskovany A 5 1 1 3 36:54 9
10.Arnutovce B 4 1 1 2 29:43 8
11.MPC SNV B 5 0 1 4 35:55 6
12.Vojkovce 5 0 0 5 32:58 5
6. liga Spiš – Skupina Krompašská 5. kolo
Sp. Vlachy D – voľno; Sp. Vlachy C – voľno; Jamník B – MŠK STO B 12:6 (Mar. Grzyb ml. 4,5; Sedlačko 3,5; S. Farkašovský 2,5; O. Žifčák 1,5 – Gmuca 3; Števčík 2; Mirek 1), MŠK STO A – Jamník C 17:1 (Guassardo 3,5; Ivančák a Mišelnický po 3; Mitrík 2,5; 5xWO – Mar. Grzyb st. 1), MŠK STO C – Studenec 4:14 (Lonský a Repka po 1,5; Doboš 1 – M. Mlynarčík a Š. Sakmár po 4,5; M. Hockicko 4; Suchý 1), Mária Huta B – Domaňovce 16:2 (Lapšanský, Muličák a Stopko po 4,5; Horváth 2,5 – Farkašovský a Geletka po 1).
TABUĽKA
1.MŠK STO A 5 5 0 0 87: 3 20
2.Jamník B 5 4 0 1 56:34 17
3.Sp. Vlachy C 4 3 1 0 47:25 14
4.Mária Huta B 4 3 0 1 49:23 13
5.Studenec 5 2 1 2 42:48 12
6.Domaňovce 5 1 0 4 28:62 8
7.Jamník C 4 1 0 3 21:51 7
8.MŠK STO B 3 1 0 2 29:25 6
9.MŠK STO C 4 0 0 4 4:68 4
10.Sp. Vlachy D 3 0 0 3 15:39 3
6. liga Spiš – Skupina Novoveská 5. kolo
Letanovce C – Topspin SNV 9:9 (Pavlanský 4; Pet. Gabriš 2,5; M. Gabriš 2; T. Biskup 0,5 – Pankevič 3,5; Hritz 2,5; Giľák 2; Bendík 1), Betlanovce – Arnutovce C 13:5 (Hodák a Jaroš po 4,5; Smik a J. Zentko po 2 – Macala a Šveda po 2,5), Mlynky B – voľno, Harichovce B – voľno, BBF SNV C – MPC SNV C 10:8 (Kozák 3,5; Repaský 3; Kačenga 2,5; Jakubek 1 – Schrötter a Vidiš po 3,5; Suranovský 1), Lesy SNV – Lieskovany B 13:5 (Majerník 4,5; Petko 3,5; I. Černický a Krempaský po 2,5 – A. Sopka 3; M. Sopka 2).
TABUĽKA
1.Mlynky B 4 3 1 0 55:17 14
2.BBF SNV C 5 3 0 2 43:47 14
3.Harichovce B 4 3 0 1 51:21 13
4.Betlanovce 4 3 0 1 45:27 13
5.Topspin SNV 5 2 1 2 42:48 12
6.MPC SNV C 4 2 0 2 35:37 10
7.Letanovce C 4 1 2 1 37:35 9
8.Lesy SNV 4 1 0 3 29:43 7
9.Arnutovce C 4 1 0 3 25:47 6
10.Lieskovany B 4 0 0 4 16:56 4
Autor: grz
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z celého spišského regiónu nájdete na Korzári Spiš