Piatok, 14. december, 2018 | Meniny má Branislava, Bronislava

Mladí ľubovnianski karatisti skončili medzi najlepšími

Športová hala SOU železničného v Košiciach bola dejiskom 2. kola Slovenského pohára detí a žiakov v karate.

ŠKM-KK Stará Ľubovňa. V Košiciach potvrdil výbornú formu.(Zdroj: ms)

Športová hala SOU železničného v Košiciach bola 12. marca dejiskom 2. kola Slovenského pohára detí a žiakov v karate, kde sa prezentovalo 368 detí zo 46 klubov Slovenska.

STARÁ ĽUBOVŇA. ŠKM-KK Stará Ľubovňa bol znova jeden z mála klubov, ktorý získal viac medailí ako mal vlastných pretekárov.

22 staroľubovnianskych bojovníkov získalo 23 pódiových umiestnení a s celkovou medailovou bilanciou 7 zlatých, 6 strieborných a 10 bronzových sa stali druhým najúspešnejším klubom súťaže.

To iba zvýraznilo fakt, že vynikajúci výsledok z 1. kola v Prievidzi nebola náhoda a v Ľubovni vyrastajú veľké nádeje slovenského karate.

Kompletné výsledky: 1. miesto: BUDZÁKOVÁ Emma – Agility dievčatá 8-ročné, DUFALOVÁ Veronika – Agility dievčatá 11-ročné, GYÖRI Radovan Michael – Agility chlapci 5-roční, MATULÍK Lukáš – Agility chlapci 8-roční, SEKELSKÁ Alexandra Katarína – Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28 kg, VARCHOL Filip – Agility chlapci 10-roční, VASILIK Daniel – Agility chlapci 5-roční, 2. miesto: KRAFČÍK Adam – Agility chlapci 10-roční, REPKA Matej – Agility chlapci 9-roční, REPKOVÁ Juliana – Kata dievčatá 6-7 rokov pokročilé, SEKELSKÁ Alexandra Katarína – Agility dievčatá 7-ročné, ŠENŠEL Šimon – Agility chlapci 7-roční, VASILIK Daniel – Kata chlapci 5 rokov, 3. miesto: BABILIA Svetlana – Agility dievčatá 8-ročné, BUKOVINA Richard – Agility chlapci 10-roční, DUFALA Lukáš – Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 32 kg, DUFALOVÁ Veronika – Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40 kg, HUANG Victor – Agility chlapci 6-roční, SEKELSKÁ Alexandra Katarína – Kata dievčatá 6-7 rokov pokročilé, SMOROŇ Richard – Agility chlapci 7-roční, SMREKOVÁ Vanesa – Agility dievčatá 8-ročné, VARCHOL Andrej – Agility chlapci 8-roční, VASILIK Viliam Jozef – Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 32 kg, 4. miesto: HUANG Victor – Kata, REPKOVÁ Juliana – Kata, SMOROŇ Richard – Kata, VASILIK Viliam Jozef – Kata.

Na posledné 3. kolo vycestujú karatisti na Myjavu s odhodlaním potvrdiť svoje kvality.