Korzár logo Korzár Spiš
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Stretnutiu ministrov v Tatrách dominovala téma Ukrajiny (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

... aj to bude -

- konské pólo ??! ... :-p
 

xxx

Vzájomná spolupráca medzi krajinami EU a NATO je jediné dobré riešenie. Všetci sme si mysleli že červený mor ktorý trýznil východnú Európu celé desaťročia už skončil. Bohužiaľ niektorý jeho pohorobkovia stále žijú a snažia sa ho oživiť. Jedinou cestou ako mu vzdorovať je naša spolupráca.
 
Hodnoť

Lajčák?

je to zapredanec, všetko pre kariéru, zaprie aj vlastný nos medzi očami.
 
Hodnoť

 

a ako presne medzi sebou debatili ak na seba ani nevideli?
 
Hodnoť

Klasika celej EÚ--o nás bez nás!

Klasický príklad dnešných dní je toto stretnutie a hlavne závery. Prítomní okrem iného s vážnym tvárami diskutovali o naliehavej potrebnosti uskutočnenia reforiem, riešenia situácie a pod. ako je zvykom v EÚ bez prítomnosti zástupcu diskutovaného štátu. Diskutovali ako je to bežným zvykom v EÚ - "o nás bez nás". Dokonca sa prijali akési riešenia či odporúčania. Mimochodom na stretnutí nebol prítomný ani hlavný investor (potvrdené šesť miliárd usd) aby ozrejmil prítomným vlastnú víziu potreby vývoja situácie spolu s plánmi naďalej s touto krajinou. Celé je to minimálne úsmevne, prisámvačku. Vie niekto čí sa dohodlo o budúcnosti nočných fakľových pochodov v Kyjeve, na oslavu narodenín odsúdeného tribunálom vojnového zločinca mr. S.Banderu? A či sa rozprávalo aj o jednotlivých ozbrojených skupinkách civilistov nikomu nepodriadených s pyšným pomenovaním "Bataljon" Dnepr, Ajdar atď.? A možno hovorili aj o ďalšom osude extrémistov hnutia "Pravý Sektor", ktorí sú permanentné ozbrojení a často sú nadradené zložkám štátnej polície a samozrejme nikomu nie sú podriadení (okrem vodcu mr.Jaroša)? Bolo by zaujímave vedieť či reč prítomných "zablúdila" aj do týchto súčasti každodennej Ukrajiny? Kto vie via tak sem s tým. Každé info poteší. Ja a so mnou nazdávame, že podobne stretnutia sú potrebne ale výpovedná hodnota ich sa blíži k zápornej hranici. Bez hlavného investora sú také stretnutia jednoducho nanič. Pre vlastný duševný pokoj a pocit činností pošlite na UA zopár vagónov - vložky, plienky, mydlo a teplé deky (vonku je ešte hladno) ako humanitarku. Ale žiadne zbrane, prosím Vás...žiadne! Nič osobného. Mysleniu zdar.
 
Hodnoť

A tu sa ukázalo že vládny Banderovci

nemajú záujem o mier. Aby zakrili obrovské zadlžovanie Ukrajiny a rozkrádanie v nebývalom rozsahu tak potrebujú iba vojenský konflikt. Z Jaceňuka si robí srandu hádam už každý. Nieje normálne aby taký neschopný človek bol predsedom vlády ktorý evidentne tára nezmysli. Vena plynu 70 dolárov, voľný pohyb pracovných ukrajinských síl po celej EU, študenti majú zaručené študovať na hociktorej univerzite nv EU a to všetko bez víz. Vládny Banderovec račej neposlal svojho poskoka aby neodhalil svoje umysli. Blíži sa jar, čakajú na správne počasie, doplnia zbrane - nesmrtelného účinku, doplnia strelivo, nácgardy a hurá do boja.
 
Hodnoť

Pán lajčák-a Dobasu nepomôžete ?

Ukrajine chcú pomáhať všetkými možnými diplomatickými prostriedkami. Prečo sa nepýtate Porošenka, koľko Rusov tam zabil ? Ruské deti z Donbasu, ich matky a dedovia- to nie sú pre Vás ľudia stojaci za pomoc ? Prečo všetci pomáhate len ich vrahom ? Lebo tak chce Obama, potomok otrokárov ???
 


Najčítanejšie na Spiš Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop