Korzár logo Korzár Spiš
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Na košického výtvarníka Ľuboša Lorenza mal zaútočiť starosta (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Hodnoť

poškodená fasáda je iba priestupok

Skopnutie a opľutie tzv. aktivistu hrdelný zločin na takých 5 rokov !
Toto je slovenský štýl tzv. inteligentov ako pod1ebovať jednoduchých ľudí v zapadákovoch za asistencie televízneho štábu .
Lebo minulosť ! Tak nech sa preberie do prítomnosti a ide farbiť imigrantov na červeno !
 

 

100 bodov! moze byt rad ze mu nenalozili na cestu viac...taka kreatura, co mu slnko vychadza vo vašingtone tu bude urcovat co je spravne!
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

A preco by sa malo zo statneho staviat zlocincom pomnik? Ked sme uz pri tom preco by mal stat vobec nejake pomniky staviat? Je to nevyhnutna uloha statu? Ak ma starosta potrebu postavit pomnik tak nech vyhlasi zbierku a postavi to z toho. Ak sa na to ludia vyzbieraju tak nech pre mna za mna stavaju pomniky trebars aj pohrobkom komunizmu, ale nech toeto nezmysli nerobia z penazi ktore pod trestom vezenia kradnu obcanom.
 

 

A pan aktivista nech sa necuduje ze ho cas od casu niekto soti ked nici cuzdie veci
 

re

no keby to bola v demokratickom USA a ten pomník bol na súkromnom pozemnku , tak mohol dostať aj guľkou....
 

 

ten pomník nebol v USA a nebol na súkromnom pozemku, o čom to je?
 

 

Či sa majú stavať pamätníky? To je otázka pre ISIS. Ako vieme, isisáci systematicky ničia všetky pamiatky a sochy rozostrieľavajú tankomi. Pravda, nie sú veľmi originálni. Veď aj Napoleon v Egypte strieľal z diel na Sfingu.
 

O akom štátnom hovoríš?

Biľakovi sa ľudia zložili a tu tiež. Takže si ujasni, z Tvojich daní - teda zo štátneho -to nebolo.
 

Čo tak ísť

za famíliou späť na valal a tam vajatať zo svojimi boľševickými druhmi?
 

 

Aká poškodená fasáda? Máš na mysli tú tabuľu protizákonne propagujúcu komunistické zločiny? Za to by si dal koľko?
 

 

Tiež si myslím, že tí výtvarníci, už by mohli mať rozum, ale oni nie, treba provokovať a hneď si zabezpečiť tel. štáb a ešte to nezabudnite poslať do Štrassgurgu. Výtvarníkom by som dala všetko k náhrade a vidieť, že nemajú nič na práci a asi sú platení tretím sektorom, tak sa zviditeľňujú, kde môžu.
 

 

Fašisti, náckovia a komunisti vyliezajú z dier ako potkany, lebo cítia svoju bezduchú a nenávistnú šancu.

Tu je pekne vidieť čo ste vy zač.

http://www.tyzden.sk/spolocnos...

Háveď.
 

ZLATÁ HORÚČKA NA KLONDIKU A DVA ÚPN

Problém nie je v tabuli. Ale v tom, že obec zrejme nepocítila za roky 1989 zo strany volených i nevolených. (podobne, ako iné obce na Slovensku) takú podporu, ktorá by ich motivovala osadiť inú tabuľu.
A tak máme de facto dva Ústavy pamäti národa. Jeden - "Langošov". A druhý v duši a pamäti občanov. Napísaný ich životnými príbehmi a skúsenosťami po r.1989...Zo života v inej kolónii...
 
Hodnoť

podľa médií a rozprávania....

"umelcov" to prebehlo vraj takto:
- umec prišiel...veni, vidi..... (nič ďalej) s červenou farbou
- doniesol si/našiel priamo na mieste BEDŇU ...
- vyliezol na BEDŇU....
- niekto videl niekoho liezť na BEDŇU.... a bál sa, že ide vliezť o okna na ten úrad
- ten čo to videl, snažil sa odstrániť pomôcku BEDŇU...na ktorej stál
- "umelec" zletel a natlkol si svoju "INTEGRITU"
V novinách je napísané....zbili, útočili,.......
P.S.: podľa tohto priebehu sa bude na súde musieť dokázať útok na osobu a INTEGRITU "umelca". K fyzickému kontaktu nedošlo. "Útočiaci" nemal so sebou žiadne zbrane, žiadne pomôcky na útok.... Takže aj "obeť" bude musieť dokazovať, že mu zlomili rebro.... (na obrázku vyzeral naozaj ako malinová..- na tvári mal farbu...alebo krv...??). Obhájca bude uvádzať ako dôvod.... "umelec" bol emocionálne nadopovaný a nedodržal pravidlá bezpečnosti práce (ak by takto v nejakej predajni padla zamestnankyňa, nedali by jej žiadne odškodné). Mal si doniesť rebrík a niekto mu ten rebrík mal držať. A mohol prípadne zavolať políciu, aby asistovala pri "protikomunistickom" a osobnom PR akte.
 
Hodnoť

Zákon alebo neužitočná deklarácia?

Zákon o nemorálnosti a protiprávnosti komunistického systému - § 2 ods. 1: „Odpor občanov proti komunistickému režimu, prameniaci v demokratickom presvedčení, prejavujúci sa odbojom, pomocou prenasledovaným alebo inou činnosťou vo vnútri štátu alebo v zahraničí samostatne alebo v spojení s demokratickou mocnosťou, bol legitímny, morálne oprávnený a je hodný úcty.“

Stavanie pomníkov predstaviteľom komunistického režimu je výsmechom tomuto zákonu – zákonu bez zákazov, bez povinností, bez akýchkoľvek pák na jeho dodržiavanie. Tu opísaný fyzický útok na človeka, ktorý týmto symbolickým spôsobom prejavuje odpor proti komunistickému režimu, má byť dôvodom aspoň na jeho novelizáciu do prítomného času. Bez toho zákon reálne nebráni súčasným narastajúcim prejavom a sympatiám k režimu, ktorý morálne odsudzuje. Zároveň neposkytuje potrebnú legislatívnu oporu tým ľuďom, ktorí sa podujímajú na vlastnú päsť takýmto prejavom brániť. Určite sa o tom presvedčíme aj v tomto prípade, keď bude musieť obeť napadnutia čeliť trestnému stíhaniu z iniciatívy komunistov.
 

Nič z toho

1. sa nemuselo stať
2. by nebolo potrebné rozoberať
keby existoval zákon ZAKAZUJÚCI oslavovať bývalých papalášov a celú slávnu stranu takým spôsobom, že sa im budú stavať pomníky, inštalovať pamätné tabule a čo ja viem čo ešte. Je absolútne jedno za aké peniaze, je tak isto jedno, kto to schváli (nikto nemá právo). A je jedno v akej diere to bude stáť - vždy to bude niekomu na očiach a najhoršie je, že po pár rokoch sa zabudne na okolnosti a všetci hlavne mladí, čo tam ostanú žiť budú k takým pomníkom našej hlúposti klásť vence.
 
Hodnoť

to len u nás je možné

aby sa boľševici a ich pohrobkovia rozťahovali. Montovali si "pamätné tabule". Beztrestne oslavovali boľševických vrahov a ich prisluhovačov. Aj ked podľa zákona je akékoľvek propagácia nacizmu a komunizmu ako aj ich symbolov trestná.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Najčítanejšie na Spiš Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop