Správy z lokality Spišské Vlachy

Domáci Spišiaci ukoristili deväť medailí

Majstrovstvá Slovenska v 3D lukostreľbe boli na Spiši.mar5. sep 2017, o 0:00

Lukostreľba na Spiši sa rozrastá

Súťaže v Spišských Vlachoch sa zúčastnilo 86 strelcov. Richard Hudeček ,2. mar 2017, o 0:00

Lukostreľba na Spiši. Zbiera prvé ovocie svojej práce.

V Spišských Vlachoch horela v noci strecha na chate

Predbežnú škodu vyčíslili na 25 000 eur.9. jan 2017, o 9:47

Pietne miesto v Spišských Vlachoch zabezpečili kamerami

Nový kamerový systém monitoruje miesto posledného odpočinku. Eva Šoltísová ,23. nov 2016, o 0:00

Vlašanom sa už konečne dobre dýcha

V zostávajúcich zápasoch chcú bodovať. Jozef Petruška ,24. okt 2016, o 0:00

Smer k lepším časom. Do vlašského tábora sa vrátila herná pohoda.

Večerný beh mestom Spišské Vlachy

Spišské Vlachy privítali 71 bežcov zo Slovenska i zo zahraničia.db29. sep 2016, o 0:00

Peter Hritz. Vyznávač Nordic Walkingu.

Koniec jednej etapy u Vlašanov

Spišské Vlachy opäť doplatili na zahadzovanie vyložených šancí. Jozef Petruška ,12. sep 2016, o 0:00

Prehra o štyri góly. V spišskom derby Vlašania proti Nálepkovu doma neuspeli. V oboch polčasoch inkasovali zhodne po dva góly.

Nastúpia Spišské Vlachy v nedeľu proti Kluknave?

Ďalší osud A–mužstva MŠK Tatran Spišské Vlachy je stále nejasný. Jozef Petruška ,3. aug 2016, o 0:00

Odmena za svedomitý prístup k tréningom

Už od roku 2004 sa prípravkári Spišských Vlách zúčastňujú na turnaji Športom proti drogám a kriminalite mládeže.š20. júl 2016, o 0:00

Vlašania prehrali dôležitý súboj o záchranu

V závere sezóny sa v 4. lige Juh dejú veľké veci. O tom, kto bude prvý sa rozhodlo už v jeseni. Jozef Petruška ,30. máj 2016, o 0:00

Zápas pravdy pre hostí. V súboji o záchranu Geča brala všetky body z vlašského trávnika.

Pokazenú časomieru ani opravovať nemuseli

Štvrtoligový šláger sa hral v priateľskej atmosfére. Bližšie k trom bodom mali domáci, ale hostia boli bezchybní v obrane. Jozef Petruška ,2. máj 2016, o 0:00

Bezgólové spišské derby. Štvrtoligový súboj Vlašanov s Mária Hutou nemal víťaza a diváci gól nevideli.

Vlašania bohatým berú, chudobným dávajú

Dorastenci so Strážskym prehrali hlavne po psychickej stránke. Mladíci dostávajú šancu, v mužstve šarapatí maródka. Jozef Petruška ,20. apr 2016, o 0:00

Nečakaná prehra Vlašanov na pôde Borše

Po výbornom výkone v prvom jarnom kole sa od nich očakával bodový zisk z ihriska posledného mužstva tabuľky. Jozef Petruška ,29. mar 2016, o 0:00

U posledného bez bodu. Vlašania víťazne vstúpili do jarnej časti domácim víťazstvom nad Michaľanmi, ale neuspeli v poslednej Borši.

Vandraškovo trojbodové vykročenie do jari

Na prvý jarný majstrák štvrtoligových Spišských Vlách proti Michaľanom stačilo prísť na prvých dvadsať minút. Jozef Petruška ,21. mar 2016, o 0:00

HK Bystrany sú víťazom vlašskej hokejovej ligy

Vlašská hokejová súťaž má za sebou ďalší úspešný ročník. Víťazná trofej putovala do susednej obce. Jozef Petruška ,27. jan 2016, o 0:00

Napínavý priebeh.

Vlašania v Poľsku

Najmladší futbalisti Spišských Vlách, prípravkári, cestovali na medzinárodný futbalový turnaj do Poľska.pav4. dec 2015, o 0:00

Konečne padol gól

Folkmarčania vyhrali štvrtoligový zápas s Vlašanmi na ihrisku, aj v hľadisku. Jozef Petruška ,10. nov 2015, o 0:00

Za 180 minút jeden gól. V dvoch majstrákoch Spišských Vlách a Folkmarčanov padol len jeden gól. Vlašania v závere futbalového roka prehrali doma s odvekým rivalom.

Búšenie Vlašanov gól neprinieslo

V štvrtoligovom súboji Spišské Vlachy prehrali s Medzevom o jeden gól z prísneho pokutového kopu. Jozef Petruška ,3. nov 2015, o 0:00

Vlašania povedali svoj názor na zriadenie prevádzky na spracovanie hliníka

V Spišských Vlachoch sa uskutočnilo referendum. Aká bola účasť? Eva Šoltísová ,20. okt 2015, o 0:00

Tomčíkovci. Prišli vyjadriť svoj názor.

Vlašania sa vyjadria k prevádzke na spracovanie hliníkového odpadu

Obyvatelia v referende vyjadria svoj názor. Terčom kritiky sa stal aj primátor. Eva Šoltísová ,13. okt 2015, o 0:00

Bývalá prevádzka firmy Alcupro. Svoju novú činnosť v nej rozbieha spoločnosť Slesalko.